Chlapi a chalani! Aké ženy/baby sa vám páčia?

monika2341

mato123987, kazdú babu zaujíma ci uz má 14 alebo 20 k akému výzoru inklinuju chlapi a to zaujíma dost aj mna, aj ked som so sebou spokojná vzdy tu bude nieco co môze byt lepsie krajsie a to nielen u zien ale aj chlapov:)

honzik

V prvom rade musi byt sympaticka, zdravo sebavedoma a inteligentna. Preferujem tmavovlasky s modrymi ocami, stihlejsia sumerna postava - vsetkeho tak akurat.

mato123987

podla tychto otazok usudzujem ze nemas viac ako 13. je to normalne ze ta to zaujima.ale zmenis to ako vipadas? asi tazko a preto je velmi dolezite aby si na sebe ukazala to co je pekne a naopak zakryla to spatne, pricom nedaj najavo ze niesi s niecim na sebe spokojna(nos, prsia,zadok.../ to je velmi dolezite! bud ku kazdemu mila ale nevtierava.a ked chces vediet ake sa mne pacia tak tmavovlasky, nie pipky lebo take namam rad, inteligentne, nizsie, pekne prsia , zadok -tieto dve veci na zene milujem , nohy pekne -hlavne nie siroke clenky a take vysportovane brusko a v ociach taku iskricku a co je najdolezitejsie je uprimnost lebo to je jedna z veci co zenam chyba.proste nespoliehajte sa mile zenicky ze chlap vyciti co chcete ked mu nikdy nepoviete priamo co chcete, preto nemozete byt sklamane ze vas chlap nechape.dufam ze som ti pomohol a aj ostatnym. proste nehladaj chyby na tom ako vypadas ale na tom ako sa apravas

l****

Ja si zenu teda potencionalnu priatelku vsimam celkovo...nie som zamerany na nic konkretne. Jednoducho celkovy dojem musi byt pozitivny...samozrejme vystupovanie, chodza a tak musia byt prirodzene...
A aj okuliare vedia spravit svoje...dnes je to uz aj modny doplnok a niektore zeny vyzeraju viac sexi ked maju okuliare.

wewa1992

heh pozeram ake prispevky..mne sa na chalanovi pacia oci...oci ma najwiac zaujmu...ale mne nezalezi na tom ako vyzera na prvom mieste je povaha nemyslite???

sasenka

ja som zena ale viem ti presne povedat co s amuzom paci...,no su typy co pozeraju cisto na figuru ale tkaymi sa trapit nemusis...,pri vacsine sa prve naco pozru je tvar ci je niecim zaujimava ci am pekny kukes:)a tak...,potom na postavu ovsem najlepsie je ked je zenska no rpitom chudsia ale ne velmi...,vlasy su tiez velmi dolezite niektori preferuju blondynky naprikald moji kamarati vsetko cienrovlasky:) ale to ej ejdno hlavne nech su pekne zdrave leskle upravene.potom okuliare im nevadia teraz su uz aj moderne okuliare pritom mozno to pre niektorych vyzeraju sex appeal.Male velke prsia,to je jedno...,niekomu sa viac pacia mensie niekomu vacsie...,ak chces este pokecat psoli mail na fascinante@azet.sk cheers

kamoska :p

Nehnevaj sa, kamos, ale si obycajny primitiv. Nikto nie je zvedavy na tie tvoje kydy. Ked nemas nic seriozne k teme povedat, tak sa radsej ani neozyvaj, si uplne trapny. Takych mam najradsej, co sa do vsetkeho rozumeju a na vsetko maju odpoved. Zriad si vlastne forum a tam si pis, co len chces, alebo sa chod vyburit niekde inde.