RNGGGG doplnky ktoreeeeeee?????preciiiitaj prosiiim

Príspevok v téme: RNGGGG doplnky ktoreeeeeee?????preciiiitaj prosiiim
cibulka

Ahoj RNG, uz si mi raz pisal meil ze ktore pripravky si mam obejdanat, ale najeko som nevedela najst.
Prosim trpim teteniou ale mam skor pocit ze to je psychicky problem..vsetkeho sa bojim stale sa bojim ze mi bude zle, mavam tlaky na hrudniku, busenie srdca, trpnu mi nohy a stale mam pocit na odpadnutei, a hlavne sa citim ako keby som mala umriet, uz sa zacinam hadat s priatelom pretoze nikam nechcem chodit lebo mi tam hned pride zle ale uz mi je zle aj doma stale sa bojim a stale nad tym rozmyslam..prosim napis mi na meilik ktore doplnky si mam kupit a ako ich uzivat..prosim ta venuj tomuto meiliku pozornost,,dakujem velmi pekne Monika

RNG

Tetania je nasledok nedostatku mineralov alebo hyperventilacie. Na to je jednoducha pomoc-brat mineralove zmesy na kosti.
Ak je to ale nervovy stav vyvolany nedostastkom inych neurotransmiterov, musis si doplnit tie.
Ktore ti chybaju, to mozes zistil len sama tym ze si ich vyskysas na seba.
Takze okrem mineralov menujem doplnky v poradi od najpravdepodobnejsieho po menej pravdepodobne.
St Johns Wort, 5-HTP, SAM-e, stress- B zmesy B-vitaminov, GABA, choliny a lecitin, omega 3 oleje.
Kedze lecitin odporucam brat kazdemu aspon raz do tyzdna lyzicu cisteho sucheho granulatu a tiez odporucam brat rybacie oleje, z dovodov cistenia ciev, budovania nervov a inych ucelov v tele, mas na vyber zacat skusat brat ine, ktore som menoval, ktore sa beru len v pripade potreby ako doplnok nedostatku v tele.