Nemam nikoho

punk_zero

Vecernica - heh no znie to haluzne trocha :)
No nie kazdy vie povedat za vecer 30 viet. Aj ked ten tvoj posledny priatel ani jednu? :D

raro - napodobne,

raro12345

da sa zit bez priatelov ale je to velmi tazke musis sa vediet s tymi pocitmi vysporiadat ani ja nemam moc kamosov som skor samotarsky typ aj by som chodieval s kamosmi von abo kde ale jednoducho nejdem neviem preco je to uz vo mne

vecernica

boze moj aj ja som v tej situacii.Rozchadzam sa koli tomu s priatelom ,lebo sa so mnou nechce bavit a nebavim sa snim uz od vtedy co som s nim.//lebo on je taky mlcanlivy,,som vlastne uplne sama,,kedze som mu vytkla ze sa citim sama a bez diskusie,,tak ma opustil. ale moc rozdielu to neni len v tom ze neni pritomny.kedze nerobim tak som cely den bez slov cely den, to mi az tak nevadi,,,len ani v byvalom som nemala viac slov ako 5 viet za vecer co odpovedal na otazky.Kedze som komunikativna a temperamentna,tak som si to skoro 2 roky nevsimla ze vlastne len mlci,,,,,,kedze je konec trpim,,ze ani blizkeho cloveka tu nemam

j

:) aj by sa mi chcela (konecne nejaky kontakt s okolim...,aj ked len virtualne), ale akurat balim veci a idem na vikend s nasimi ku babke. Teda nasi idu so mnou :o), lebo idem na svojom aute. Ale ak tu tato tema bude po vikende a aj ty :), tak rada napisem. Pekny vikend prajem, pa pa.