Naduvanie

BertaVertina

Dobrý deň, problémy s plynatosťou môžu poukazovať na ochorenia tráviaceho traktu. Potrebujete kontaktovať gastroenterológa. Lekár sa dozvie o príznakoch a v prípade potreby vás pošle na ultrazvuk, testy a gastroskopiu. Potom urobí diagnózu a vyberie liečebný postup.
Pomohol mi lekár v tejto ambulancii doktorpro.sk

Emma3

za mňa espumisan fajn...alebo prísť na to čo nerobí dobre..može to byť znak intolerancie na niečo a podobne:) a nejesť take jedna ktoré nafukovanie podporuju

9titinka5

mne pomohli probiotika konkretne od sundy natural FLORA ESSENTIALS PLUS, su bez latozy a lepku, 23 kultur obsahuju

syndiluca

Treba nasadit vyzivove doplnky s ucinnou latkou simetikon alebo dimetikon. Netreba sa bat, vobec sa nevstrebavaju, takze nesposobuju ziadne neziaduce ucinky. Su obsiahnute v pripravkoch ako Espumisan, Regumisan, Simeticon alebo Meteo.

Urcite skuste toto, zvykne to pomahat

alanka

mne na naduvanie pomohli probiotika konkretne Vita Biosa, je to vytazok 19 bylin v tekutej forme, uzivala som aj z lekarni ale vysledok som nevidela.-odkaz odstránený-

evik

tony, dufam, ze "naduvacie" potraviny poznas-ved vies:fazula, kapusta sosovica...nuz, jednoducho sa ich treba vyvarovat. a sem patria aj vsetky bublinkove napoje (vratane piva...). sam si musis zistit, z coho mas problem a podla toho sa zariadit!

janík

zistiť,či to robí žlčník,alebo slezina a podľa toho preliečiť akupunktúrou,alebo sám zmeň prkyslujúcu stravu za zásaditú