Som tučná?????? ( znova anorexia????.....help)

wazalka

Prepacte, zabudla som napisat ze to spominane rozdelenie plati iba pre dievcata do vysky 160 cm.
!!!Pod 160 cm !!!
ZENSKA VAHA: vyska - 90
DIEVCENSKA: vyska - 100
VESIAKOVA: vyska - 110
SMRTELNA: vyska - 120

majkaaa

Baby,vám sa páči výzor Zombie? Kosti obalené kožou,oči,v ktorých dávno pohasli iskry,sinavá tvár,telo,ktoré prestáva fungovať??!! Spamätajte sa,vyhľadajte odbornú pomoc pokiaľ je čas. Inak ... čierna zem,alebo popol.

pusate

tak,nechápem,prečo mi vravia,že mám anorektickú podváhu,ved to neni pravda 151-115=36kg šak to nemám ani modelkovskú podváhu tak nech mi dajú pokoj...keby som bola anorekticky vychrtlá,musela by som vážiť 21kg,ha ha to nehrozí,to skôr by som bola mrtvá,už aj ked som mala 28kg ma ledva zachránili...to neni fér,že sa mi nedá mať anorektickú podváhu,už len keby som chcela byť ako modelka tak ešte musím 5kg schudnúť:-(((wazalka dostala si ma do depky:-((

wazalka

Alexis, naozaj nie si dobre vyliecena. K idealnej vahe by si mala pribrat aspon 10kg, z coho vyplyva ze nie si tucna, ale vychudnuta.
Ak ta zaujima, ja delim vahy dievcat a zien takto:
ZENSKA VAHA: vyska minus sto (napr. 165cm - 100 = 65kg = zenska vaha) Pri tejto vahe vyzeras zensky, mas mala by si byt plodna a mat "cici aj rici".
DIEVCENSKA VAHA: vyska minus stodesat (napr. 165cm - 110 = 55kg = dievcenska vaha) Tuto vahu maju obvykle dospievajuce dievcata, pokladam ju tiez za velmi zdravu a "idealnu".
VESIAKOVA MODELKOVSKA VAHA (PODVAHA): vyska minus stodvadsat (napr. 165cm - 120 = 45kg = vesiakova vaha) Vahu pokladam za nezdravu a predpokladam, ze nie si plodna a ak mas prsia tak velmi male. Telo nie je dobre pripravene na porod dietata.
ANOREKTICKA VAHA (EXTREMNA PODVAHA): vyska minus stotridsat (napr. 165cm - 130 = 35kg = anorektiacky chorobna vaha) Vaha je extremne nizka, kosti nebezpecne trcia, telo je oslabene a podvyzivene. Vaha ako pred smrtou.

c-kíčo

kamoš a ty si DEBIL,ked si myslíš,že je tučná!!!!!!!!!!!!!
alexis,
nevšímaj si ho,vôbec niesi tučná,on to asi myslel ironicky. ved máš výšku a váhu ako modelka,si štíhla,tak si to nekaz chudnutím,len by si zošpatnela,zmizli by ti prsia a ani by si nebola ako žena...ved vychrtlosť neznamená krása...