pilates z Emmy

miselka

domenica a mohla by si napisat svoje miery? cvicis pilates podla toho dvdcka co bolo v emme ci chodis na cvicenia..ak z emmy, tak ktore v poradi dvd najcastejsie alebo ktore je najlepsie

domenica

tak ja pilates cvičím už asi tak dva mesiace každý deň a musím vám povedať ze je to fakt super na váhe som schudla 5kg(začala som jesť viac zeleniny a ovocia a sladkosti som už dva mesiace nemala)v zadku je 5 cm dole na stehnách 2cm (aspoň niečo)a v páse som našťastie neschudla lebo to už by som asi žiaden nemala. Perfektne som si vytvarovala postavu. Takže len dotoho...:)))

miselka

jeej tak aspon nieco si zhodila...blahozelam ti..a to vydrzis cvicis az do konca? cvicis pilates dvojku ci ine? no a pri cviceni pouzivas aj cinky ako oni kazu? pretoze aj ked to budem cvicit, tak urcite nie tak dobre ako ona..mozno sa budem len o to pokusat. prosim ta aku mas vysku a hmotnost? a este aj vek ak mozes prezradit :))

maruska84

miselka, schudla som tak 2 cm na zadku a bruchu, na stehnach zatial nic,ale vidim,ze vyzeraju viac k svetu.. ale cvicim malo, max 3x do tyzdna, nestiham..a cvicim to asi 3 tyzdne,alebo tak nejak

miselka

spevnela si?? a nejake znamky schudnutia nemas? rpetoze ja by som chcela na bruchu schudnut, nie ze sa mi to spevni a budem mat take ako teraz..to nechcem

maruska84

ahoj miselka, ta pani, co to vedie, tam hovori, ze aj schudnes,ale hlavne vytvarujes..ale ked si vsimnes na tom 2.dvd,tak ma tiez faldiky na boku pod pasom :)))) ale ja to zatial cvicim malo,ale clovek sa po tom perfektne citi a fakt som viac spevnena..

miselka

dnes som sa este nepytala, lebo len pojdem do mesta. uvidime ze ci bude. vcera sa mi podarila v jednom hypermarkete kupit aj julova emma tak som rada.este mi treba len to prve dvdcko zohnat a budem happy :))
sisina: uz si zacala cvicit? ktore dvd je naco?