dnes som mu tu bolest vratila

dada

Myslim, ze si zila tych 22 rokov moja niekde uplne inde ...skus analyzovat svoj manzelsky zivot...ja viem, ze je ti z toho zle, ale nevera ma aj vo vacsine pripadoch svoje opodstatnenie...
Myslim, ze by som to nenazyvala ako pomstu, ze si sa milovala s inym .... ved snad aj ty si normalna zdrava zena , ale ak to bola iba pomsta, tak si ublizila iba sebe ... pomsta neexzistuje ... zvaz si , ci ti to stoji za to, trapit sa aj nadalej...

0000

a to ze som vcera plakala bolo len preto ze svet je teraz taky spinavy sama nevera ved to vidim v praci aj u priatelov

0000

velmi mi to pomohlo citila som sa bbez lasky nepotrebna ponizena tak som si povedala ked tak s peknym a mladim bol odomna o 16 rokov mladsi a cudoval sa chudacik preco prave on taky bol z toho vedla ale ja som si uzila omladla som o desat rokov dala som do toho tolko vasne aj ked sa viac neozve nevadi ak ano znova si uzijem ved co mam stoho ze som bola verna manzelka chytam druhy mozno treti dych

tuk tuk

V tomto pripade nie dobre oko za oko,zariad si zivot po svojom,ked si zila len pre rodinu znamena,ze si nemala poriadne cas na svoje zaluby,zmen to a zacni konecne zit.Najdi si priatela,niekoho,kto ta bude milovat,nie niekoho len na sex.To ta po par dnoch omrzi,zase budes len sama.

Monitaaa

neplač. zariad si svoj zivot po svojom. ale nikdy to nerob len preto aby si urobila mužovi natruc, urob to pre seba a pre svoje stastie. ak to budes robiť len koli pomste bude ti dalej unikať radosť zo zivota