Prva menstruacia

rew

Majuss> no.. asi by bolo najlepsie dat si vlozku ktoru by si mala nosit v batohu pre istotu ked mas na to vek.. pripadne aj ciste nohavicky..

zuzic

smajlik to ked sme mali v skole prednasku tak ten doktor hovoril ako praxovali na novorodeneckom ze sa smiali ze o par rokov uz budu novonarodenym dievcatam rovno davat vlozky:D

[zruseny8]

zuzic
to je dnesnou uponahlanou dobou :) vsetko sa posuva, dokonca aj to co by si nikdy nepovedala :) nase babky mali v 17-tich, mamy v 15-tich, my v 11-12-tich a nase deti to uz budu mat hned ako nastupia do skoly :)

zuzic

"nechapem" ale potom ako je mozne ze dievcata dostavaju cim dalej tym skor? nase prababky dostavali niekedy v 17 a teraz dievcata v 10. keby to bolo dedicne tak sa to neposuva

lioness_01

nechápem...vidno, že nechápeš :D menzes nie je podmienený dedičnosťou ani tým, kedy to dostala tvoja mama :D moja mama to dostala v 13tich a ja v 11tich, aj moja segra v 11tich :D takže to s tým nesúvisí... :D

nechápem

Ja vás fakt nechápem.Ja som na tejto stránke prvý krát, no keď som si tu prečítala aké hovadiny tu poniektoré píšete
akože nehnevajte sa ale to je fakt od veci. Takže krámy dostanete vtedy, kedy ich dostala vaša mama. A nepíšte tu 9-ročné baby, kt. sa idú posrať, že to ešte nemajú. Myslím, že táto stránka je pre tých ktorý majú problémy s menštruáciou. Napr. výtok, bolesti atď. Akceptujem aj, že tu píšete také kt. sa to boja povedať mame. Nechcem tu nikoho urážať ale keď tu niekto vypisuje že ho nevychovali atď. tak to je od veci. Však aluska1 ??? Inač už akože nechápem čo to tu kecáš.No ok tak už bez komentárov a opakujem Menzes dostanete tak ako vaše mamýýý. :) hovorý sa tomu dedičnosť :)