Ocko ma lubi inak..........

Príspevok v téme: Ocko ma lubi inak..........
jana - zla

Neviem o tom pisat normalne... :-(
Ale proste... Ocko mi vyjadroval \"lasku\" inak asi ako by sa malo. Ja neviem. Teda moj mozog vie, ze ano, ale moje ja ani velmi nie. Trvalo to skoro cely zivot, teraz uz asi 3 roky nie, ale stale mi je zo seba a zo zivota zle. Neznasam sa, mam to stale v hlave. Aj ked sa tvarim ze nie, stale sa to vracia. Ja neviem co mam robit. Nemam rodinu, nemam zivot, nemam seba... Niekedy mam pocit, ze to nezvladnem. :-( Som velmi hlupa a nesikovna, ze mi to nejde normalne zit, fungovat?? Prosim pomoc:-(

doktor

mne cely prejav zakladatelky temy a jej vyjadrovanie pripada dost detske alebo dovolim si povedat, ze tak podobne sa vyjadruju trvale mentalne naruseni,

panama

Ahoj pocuj .... skus aspon napisat kedy sa to zacalo kolko si mala rokov...a ako dlho to trvalo ....a kde zijes teraz ty a kde on ?a co je s tvojou mamou ... zila s vami ked ti ocko prejavoval lasku ,,inak " ? chodis do skoly ..niekam ? alebo pracujes alebo ako zijes ? skus o tom nieco viac napisat :) dobre ak mas chut ..ak chces ... volam sa katka a velmi rada si precitam ako teraz zijes ...a tak :)

linda 27r

Ani ja nechapem preco sa do nej navazate. Pri tomto plati pravidlo, nikdy nedavaj najavo, ze takemu cloveku neveris, pokial si niesi 130percentne ista. Aj sto percent je malo, lebo je to pre dotycneho velmi citlive!

nechutne

Podla mna toto je jasny priklad uchylaka. A teraz tym nemyslim tvojho fotra, ale tuto tvoju bachorku. Lebo ak by to bola pravda a ty ho volas ockom potom co ta " lubil inak " tak si retardovanejsia nez on. Bud chod za cvokarom,alebo na policiu.

rommiii

Boze co sa vsetci do nej navazate? Keby ste co to sa vzili do tej situacie alebo len trochu kuk na nete... Tak si myslim, ze slovne spojenie \\\"robit lasku\\\" ma od svojho zhumusaceneho otca... Prepacte ze hucim, ale nastvalo ma to, ze niekto nieco take napise a hned je tu tristvrtina prispevkov, ze to nemoze byt pravda a podobne... pxe

preda ja

ako si mozes z takej vaznej temy robit srandu, vymyslas si blboviny a urcite sa tu na nas dobre bavis, ze jak si nas oblbla

katusik20

,,robit lasku /dlhodobu/ ak si to nemyslis, zmier sa s tym a zmier sa so sebou / nechcem obvinovat ani kritizovat, si taka aka si a ina nebudes. Skus zacat odznova a hladiet dopredu. (ak toto je vtip - tak dufam ze zhoris v pekle, lebo robit si srandu y niecoho takeho je dost brutalne)

no hha

robili ste lasku?

po tejto vete je mi to cele jasne...
ani nahodou nemozes mat cez 20 rokov... toto by nenapisalo ani 15 rocne decko...

ale vtipna tema...