Nezasluzim si zit

Príspevok v téme: Nezasluzim si zit
majussska

naco? kazdemu robim len zle, mne sa stalo zle, tak som to zacala prenasat na inych, lebo tento skur...svet je nespravodlivy. Som velmi nestastna a uz to trva prilis dlho, nicim tich ktorich najviac milujem a doslovne som stratila samu seba:(...bez duse, len telo mam, ktore aj tak neznasam...bozuzial moje myslienky na smrt na stale stupnuju, mavam hrozne sny, v noci ma trha...neviem uz z toho vykluckovat, neviem zit spocitom ze som ublizila svojim najmilovanejsim, aj ked iba slovne, ale to je niekedy omnoho horsie, chovam sa hrozne, zato ze som nestastna a vsetko co sa mi stalo sa mi zda byt niekedy nefer:(...som zla

majussska

igua, nechces aby sa rozvadzal, ale co potom vlastne chces, bude vies dvojity zivot a ty z toho nebudes mat pomaly nic...musis si to s nim vyjasnit...takto sa budes len trapit, kolko ma vlastne rokov?

igua

tie deti su este velmi male. ja nechcem, aby sa rozvadzal. nemohol by s nimi byt kazdy den. mna trapi, ze to uz nie je tak ako pred tym...ze sa mi odcuddzuje...ja to nezvladam. predtym bolo vsetko inak. proste je mi hrozne. ja bez neho nemozem zit a bojim sa, ze ho stratim a najviac sa bojim, ze on mna nemiljuje tak ako ja jeho...ked ja nikoho okrem neho nemam...ziadne deti. nikoho.

majussska

igua a myslis ze sa rozvedie? vies ako si to predstavujes dalej? porozmylsaj nad tym, planujete spolu buducnost...musis vediet na com si, aby si nebola nestastna
predsa ja, dakujem ti za radu...budem sa snazit, chcem aby bolo vsetko tak ako kedysi

predsa ja

majusska, chcem ti dat radu ze zabudni na to co sa stalo, pises ze to lutujes a oni ti odpustili, tak teda na to uz zabudni a nechaj to tak...skus pozitivne mysliet, mne to pomaha a pritom som si tiez niecim presla, mala som velke psychicke problemy, takmer som sa doslova zblaznila, bola som na psychiatrii, tiez mam komplexy z vyzoru (mam trosku peknu tvar, ale inak som dost tucna),takmer som si podrezala zily, ale snazim sa vidiet to dobre,nelutovat sa,aj ked je to tazke, lebo ja som velky pesimista, skus mysliet na tie dobre veci co sa ti stali, na uspechy ktore si dosiahla a tiez na to co by si este chcela dosiahnut, urcite mas nejake sny, skus robit aktivity co ta bavia.je to tazke, ale da sa to. mozno su to len take keci, ani ja som v to neverila, vzdy som cakala v zivote len to zle, kazde rano som vstavala s otazkou:co blbe sa mi dnes zase stane... zivot je kruty, ale preco si ho neurobit krajsim. BTW, aj mna volaju doma majusska :))

igua

inak sme sa s drahym bavili vzdy otvorene a uprimne. inak sa to medzi dvomi milijucimi osobami ani neda. len teraz cez prazdniny sa vobec nevidame.

igua

ja mam 20. byvam ako vacsina studujucej mladeze s rodicmi. a s priatelom nemozem ani telefonovat...nie to este byvat. nemam sa s nim ako porozpravat. na sms neodpise, vypne si telefon.. a tak. on je totizto este stale zenaty, ma 3 deti a ta jeho "manzelka" sa mu vyhraza, ze ked so mnou bude doma co i len smskovat tak odide z domu aj s malymi. ona vie, ze ma milenku, povedal jej to. vseliako ho vydiera a tak. a pritom za to cele moze ona. podvadzala ho este pred svadbou a on naivny debilko este v puberte jej naletel. boze ja ju tak neznasam!

majussska

igua ty zijes s mamou alebo ste spou s priatelom? predpokladam ze s mamou, inak byt tebou porozpravam sa s priatelom a poviem mu co ma trapi, vyjasnite si to! neviem kolko mas rokov, ale mozno by bolo fajn keby ste spolu mohli byvat...
nemyslim ze to mam najhorsie, mnoho ludi to ma na figu, len ma chytil taky pesimizmus,odkedy si neverim, nic sa mi nedari...a prave v tom si priatel zacal uzivat chodi kade tade, nevycitam mu to, len mi je luto, ako sa to zmenilo a nema ma kto podporit, vobec nechapemoju situaciu...mam pocit ze za chvilku budem bez neho...akoby som zato mohla co sa mi stalo...asi sa s tym dlho zmierujem a potom vsetko stracam, neviem:(...
mame to asi obe tazke, a niektori este omnoho tazsie, skus to poriesit so svojim drahym...a spytaj sa ho preco sa s tebou bavi ako s cudzim clovekom

igua

moja matka mi prave vynadala, ze mam alergiu z elektronickeho smogu...ja uz nemam slov. majus, este stale si myslis, ze si na tom najhorsie? od 17rokov makam v bare, kde som sa nadychala tolko dymu, ako by som fajcila, lebo by ma vyhodila z domu a ona mi povie, ze sa dusim z elektronickeho smogu! a ze mi zahodi telefon, ktory je moj, ktory si platim uz od strednej. a moj priatel sa so mnou bavi ako s cudzou osobou a mne to rve srdce, lebo on je pre mna vsetkym na svete! a mam pocit ze sa kazdu chvilu z toho vsetkeho zblaznim! a toto trva uz prilis dlho, nevladzem. uz nevladzem. a nemozem nic robit! som v koncoch.