Nezasluzim si zit

Príspevok v téme: Nezasluzim si zit
majussska

naco? kazdemu robim len zle, mne sa stalo zle, tak som to zacala prenasat na inych, lebo tento skur...svet je nespravodlivy. Som velmi nestastna a uz to trva prilis dlho, nicim tich ktorich najviac milujem a doslovne som stratila samu seba:(...bez duse, len telo mam, ktore aj tak neznasam...bozuzial moje myslienky na smrt na stale stupnuju, mavam hrozne sny, v noci ma trha...neviem uz z toho vykluckovat, neviem zit spocitom ze som ublizila svojim najmilovanejsim, aj ked iba slovne, ale to je niekedy omnoho horsie, chovam sa hrozne, zato ze som nestastna a vsetko co sa mi stalo sa mi zda byt niekedy nefer:(...som zla

majussska

boze moj!!! tak toto ked som citala, ma presli zimomriavky...zacala som brat HAK pred mesiacom prvy krat v mojom zivote, nenormalne sa mi zhorsil stav...teraz mam 7 dnovu prestavku a uz v zivote to svinstvo nedam do ust...ja som vedela ze je to z toho, az mi je do placu,nenormalne som trpela, hrozne stavy:( a ty to sem teraz napises

igua

aj to dobre poznam...tiez sa niekedy citim akoby som nemala city..teraz uz ani nie ale este tak pred pol rokom som mavala take stavy. proste totalne prazdno. necitila som nic. ani lasku ani radost ani smutok ani strach len totslnu beznadej..
podla mna to je reakcia na vsetko zle, co sa s nami deje. vsetky tie udery pod pas..nejako sa musis branit, inak by si sa zblaznila..
a este nieco ti poviem. tieto stavy prazdna som mala najhorsie z antikoncepcie, odkedy som ju vysadila, je mi stale lepsie. takze to urcite suvisi so zenskymi hormonmi tieto stavy..nie je to len cisto psychicke alebo sa to navzajom ovplyvnuje jedno s druhym..

igua

mam dobre priatelky. drzime sa navzajom. ale ja im nehovorim o svojich problemoch vo vztahu...nerada o tom hovorim. to co som povedala tebe je len take zovseobecnenie..o podrobnostiach sa bavit nedokazem ani nechcem. viem, ze by mi to nepomohlo.

igua

a lasky sa neboj. je to ta nalepsia vec na svete...laska je zmysel zivota. a niekde na teba caka. alebo je len schovana. laska je ta najuzasnejsia vec. a myslim, ze kvoli nej sme tu na svete. proste laska je boh..

igua

ja nemam nikoho ineho koho by som tak hrozne milovala ako jeho! a nikto iny ma nemiluje tak ako on mna..aspon som to tak nikdy necitila. preto mi na nas tak hrozne zalezi. az uzkostne. on ma este deti, co ho miluju a on miluje ich. ale koho by som mala ja bez neho? zblaznila by som sa, on je moje vsetko!

igua

lebo je zaneprazdneny a podrazdeny a nema cas na nas vztah..myslim rozoberat ho a tak. mame ho hrozne zlozity. a niekedy fakt nevladzem a chcem pocut nejake povzbudzujuce slova a on ma este doje..e, ze on nema teraz chut to riesit a tak. a neuvedomuje si ako ma to hrozne rani

majussska

len ja sa uz lasky bojim, prestala som citit:(...
bola som vychovavana v laske, ale moj priatel mi povedal ze zivot je trvdy a ja som moc makka, ze taka byt nemozem...