vztah na dialku? pocit uzkosti

tuk

ahojte ja som baba mam vztah uz 3 roky a som rada ze nie som sama a su dievcata ktore to tiez prezifvaju a chcela by som na ne kontakt ked ma tiezi velka depka nemozem vidiet pariky na ulici boli ma srdiecko volam sa jana priatel je 1000km vo fr a uz to trva takto 3r a bude este aj viac ja si robim vysku som v 3r nooo hrozne ... poznater to no hrozne pomozte velmi ho lubim a je to ten pravý

ninaV

LENKA2 ja som zasa rada ze vidim ze nie som ja uplne sama natom.Najhorsie su okamihy ked vidim vecer sa po meste prechadzat pary a pritom viem,ze i ja mam lasku,no nie je pri mne..preto obcas premyslam..ze preco to tak je?moj,resp.problem nas je v tom,ze som velmi ziarliva,neviem ci je to to spravne slovo,skor mam problem s doverou.V predchadzajucom vztahu ma priatel podvadzala a asi to na mne zanechalo nasledky..jednoducho mam problem verit mu...pritom nemam najmensi naznak toho,zeby mal inu,ze by ma nechcel...stale mi hovori ako ma lubi,no i tak...minuly vikend sme boli spolu a uz som to dlho nerobila,no pozrela som si jeho mobil a mal tam sms od nejakej zeny..no lenze mna taka panika chytila,ze som ani nedocitala o co sa jedna...neskor z mojho spravania vycitil o co sa jedna a uplne som ho sklamala,ze ho neverim,bola to kamoska este z vysky,dokonca i ja ju poznam a volala ho na veceru...no som fakt blba..dost to nedoveroou kazim,no po tomto incidente som si dala zavazok,ze budem verit 100%,no lahko sa hovori..prosim co si o tom myslis?uz si normalne myslim ze potrebujem odbornu pomoc..

lenka2

ninav, ako keby som citala moj pribeh. len s tym ze moj prijatel bol odo mna 360 km a teraz odisiel do nemecka a vidime s tak raz ra mesuec- ak nie je cely vesmir proti. leboobcas mam taky pocit. ale sme spolu 2 roky a tie mam skolu a hrozive 3,5 rokov do jej skoncenia. ale tiez myslim ńa to ze ked to pride tak budem moct byt spolu kazducky den. a kedze si myslim ze je to ten najlepsi anjelik na svete tak honosim v srdiecku a tak ho mam stale akosi blizko seba.
som rada ze nie som sama a budem ti drzat palce aby si vydrzala. verim ze to bude stat za to. asi nam je jednoducho sudene ze ak vydrzime taku dlhu cestu plnu aj trapenia a smutku z tuzby,bude to stat za to. celkom urcite:-)

svetluška

Môj manžel pracoval v zahraničí už ked sme spolu chodili. 3 mesiace bol vonku 2 týždne doma potom som šla aj ja na 3 mesiace pracovať do iného štátu ako on a zvládli sme to. Naposledy bol vonku 5 mesiacov v kuse a aj to sme zvládli. Videli sme pred sebou cieľ (kúpiť byt) a mali sme voči sebe 100% dôveru a to je najdôležitejšie pri takýchto vzťahoch. Teraz sme spolu a dúfam že tak skoro mi neodíde aj ked človek nikdy nevie finančná situácia je zložitá.

ninav

Ahoj TUK.ja mam vztah na dialku uz 2 roky,priatel zije odomna 180 km,no keby len to,vacsinou je v zahranici,ma taku pracu,ze tak 3,4 tyzdne je vonku a potom maximalne tyzden na Slovensku.takze to sme spolu v priemere 1 vikend do mesiaca ak sa postasti...co k tomu povedat..niekedy je to na nevydrzanie,ked sme spolu ,uz vtedy mi je do placu ,lebo viem,ze zasa mesiac sa neuvidime.ked odide,kazdy den si mailujem ci mi vola,no vzdy mi je potom velmi smutno.Uz zopar krat som to chcela ukoncit,je to dost na psychiku zaberak,no len pri pomysleni nato,ze nie sme spolu,hoci len po psychickej stranke,mi bolo takmer na zomretie.Je mi jasne,ze takto budeme este 4 roky,aspon tak dlho chce tu pracu este robit,kym ja neskoncim skolu.Ale myslim si,ze ak sa 2 miluju,da sa to prezit s vedomim,ze o par rokov budeme spolu stale..asi tolko...ty mas aku skusenost?