krem proti akne-bioderma,vichy...

Príspevok v téme: krem proti akne-bioderma,vichy...
alyssa2

poradte mi ktory krem na akne je dobry BIODERMA sebium AKN, VICHY normaderm soin hydratant, EUCERIN lahky hydratacny krem.... nechcem vyhodit zbytocne peniaze za tie kremy (pretoze nie su najlacnejsie) tak mi prosim napiste ake mate s nimi skusenosti vy....skusala som uz rozne tie garnier,clean and clear,nivea ale to mi nepomohlo...tak chcem skusit tie drahsie(dufam ze ked nejaky kupim tak uvidim aj vysledok) ... a poradte mi nejake vitaminy ktore zlepsuju stav pleti velmi pekne dakujem.

lucinelienka

Mám odskúšané všetky značky a favorit je určite Bioderma, Vichy je najhoršia kozmetika akú poznám, ak chceš vyskúšať ešte niečo lepšie ako Biodermu, skús Ryor u mna vyhrala úplne nad všetkymi:-)

Deeeniska

Najlepší je podľa mňa Normaderm od Vichy. Je to najlepšia investícia, ktorú môžeš do pleti urobiť. Nestojí zase až tak veľa, 30 ml krém kúpiš ani nie za 10 e.

Braňo1985

Čaute. Prečítal som si celú diskusiu. Ak chcete aby niečo pomohlo na stredne ťažkú formu akne tak DUAC GEL- ja na predpis. A ešte jedno podstatné super sa používa gelová forma ma niečo do seba. Iba toľko mám 25 rokov a od 14 rokov som vyskušal všetkú kozmetiku. Toje podstate novinka cca 3 roky je to na trhu. Cena cca 11€

fdew

Awojte no ja pouzivam biodermu sebium ta sa pouziva iba na velmi mastnu plet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odporucam vsetkym ist za koznym lekarom a dat si urobit krvne testy!!!! tie odhalia co je s vasim telom co mu skodi pretoze akne je prejavom niecoho co sa s vaseho tela chce dostat von vid aken a vyrazky!! ale co sa tika biodermy mne pomohla az moc ale ako vravim an velmi mastu plet inak nepomaha!

hopeless

ahojte, tak mna trapi akne uz roky :( blby pocit mat 26 a stale to mat na tvari... Vyskusala som uz vichy, biodermu, eucerin, ale len mi sedia na policke, skor som mala pocit, ze to bolo este horsie. umyvam si tvar vo vode s morskou solou a ako \"krem\" trosilinku konopneho oleja.

gabster

este som ti zabudla napisat, ze Annemarie Borlind kozmetika ma prave tie certifikaty, co opisuje katyPerry v tom dlhom prispevku :-)

gabster

Ahoj, skus BIO kozmetiku Annemarie Borlind, pozri stranku -odkaz odstránený-, oni maju specialnu DERMAkozmetiku na rozne problematicke typy pleti od aknoznej az po extremne suchu plet. Sada Purderm je prave na ten problem, aky uvadzas, skus to pozriet, je mozne aj vyskusat. ja som maximalne spokojna, mam sice iny typ pleti, ale priatel ma prave Purderm a tiez si pochvaluje a to poskusal toho uz hodne vela.