jazvycka po ovcich kiahnach

zwedavus

kupis ho bezne v lekarni.. a ta cena.. kupovala som si ho uz davnejsie.. teraz moze byt jeho cena tak od 230 do 260,-.. tak zhruba.. snad som sa trafila:))

zwedavus

hej, presne tak, len na to postihnute miesto.. tak baby, mozeme zacat vsetky spolu naraz:)) uvidime, ze ci to ma naozaj ucinok a ci nam to zabereie, co dufam, ze ano:))

alexis-----------

no ja som na tomasi tak ako ty :D tiez som potom uz vynechavala... myslim ze sa to malo az 3x denne pouzivat a to bolo na mna trochu privela...chodila som neskoro domov zo skoly takze by som to asi nestihala a v skole sa mi to nechcela dzabat :D ale mozno ze skusim cez prazdniny :)

zwedavus

alexis a pouzivala si ten contractubex gel pravidelne a dlhodobo?? lebo ja sa priznam.. ja som zo zaciatku zacala velmi pravidelne, ale dlho to u mna nevydrzalo a potom som prestala.. ale uvazujem, ze to zacnem znova pouzivat a uz pravidelne a dlhodobo.. lebo az vtedy to ma mat naozaj ucinok..

alexis-----------

juj aj mne by sa presne nieco take zislo...ja som pouzivala contratubex a nic :(...mozno chemicky peeling...neviem....tiez poprosim nejaku dobru radu :)