kolko mate rokov kedy ste mali sex a po kolkych mesiacoch ?

najstarsia

no ludia ja tu skazim asi najviac priemer..mala som 27 aj pol roka..:) ale vooooobec to nelutujem ze som cakala az dovtedy..uzila som si to s triezvou hlavou a este stale si to uzivam..:))

lenkah7

No ja som mala prvy sex v 14 rokoch s mojim terajšim manželom. Teraz mam 22. Ale môžem vam povedat, že za mlada som si ho moc uzit nevedela. A teraz nas to uz ani nebavi. Odporucam radšej trochu počkat.

cmuq

ja prvýkrát v 17 po ani nie skoro celých 2 mesiacoch chodenia...teraz sme spolu rok a 7 mes. a vždy ked sa len dá...to je skoro každý den...

kraaska

Bolo to pred 6timi rokmi,mala som 15 a po dvoch mesiacoch sme mali prvy sex,a teraz sme uz manzelia :))) a cakame bábo,:)))

trržáýžá

Mala som 18 teraz budem mat 23 a sexujem tak casto jak sa nam cche v priemere 3-4 krat za tyzden,sprvym som spala hned na prvom stretku lebo somt o chcela mat za sebou chcela som ho len kvoli tomu nebol to moj priatel islo tam len osex nic viac a nelutujem to bolo to ok

ni....

ahoj .. ja som mala pred 16 .. a máme sex tak raz až dva do týždna..... a sme spolu až do teraz je tomu rok aj pol čo sme spolu takže budem maž 17:)