Pískanie / šumenie v ušiach (Tinnitus?)

Príspevok v téme: Pískanie / šumenie v ušiach (Tinnitus?)
jozolozo

Už mi dosť dlho píska v ušiach, lieky nepomohli. Len sa chcem spýtať či je tu niekto kto stým má skúsenosti, je možné že to jedného dna len tak prejde ? Alebo môže to časom dôjsť až do trvalého poškodenia sluchu ? Prv mi to moc nevadilo ale s času načas mávam v ušiach riadne "prepisknutia" ktoré sú aj 10x silnejšie ako to neustále pískanie

liuska521

Ano robili pred dvomi tyzdnami skoro a vtedy som ho mala dobry. Zdravy. Ale to som aj sama vedela ze pocujem. Vtedy mi pistalo 6.Den a bolo to v oboch usiach. TPostupnw sa to zacalo lepsit. Viac v tom lavom. Az sa uzdravilo. chvalabohu. Ale prave sa mi zo dňa na den zas zhorsilo. tak som cakala ze cez vikend co to spravi no mam pocit skor zhozhorsenia a tlakov v tom uchu a dokonca pri chodeni mi v nom nieco puka. Ako bublinky. Ako keby tie kostičky sa v nom narazalim neviem. Plus som zistila ze nanho slabsie pocujem. Strasne sa bojim. Neviem na co mam apwapelovat na tu doktorku. Asi ju poziadam o infuzie.

liuska521

Nasli mi ze mam mierne vyrovnanu lordozu na krku. Len to.

Vcera som si uvedomila jednu vec. Ako mi tak sumi/piska v pravom uchu /od stvrtka sa to zhorsilo a nemeni sa to/ tak som zistila ze na to ucho zrazu slabsie pocujem! Neviem ci aj vy cez ten zzvuk menej pocujete na to ucho ale ja ano :( dnes idem hned na orl ze co mi k tomu povedia. Ci nemam veľký problém....

sponka1

liuska u mňa tinitus bol jeden z priznakov. FRO som mala robenu pre bolesti chrbtice.Narok na elektr.magnet.pri tinite asi ti na to odpovie tvoja neurologička...

sponka1

Ospravedlňujem sa Shayleen,dala si si namahu s pisanim ale predpokladam,že ľudia s dlhoroč.tinit. to maju naštudovane dostatočne,prepač....