Tehotna len z "prstov" ?

Príspevok v téme: Tehotna len z "prstov" ?
natashqa

chcela by som sa opytat ci sa nahodou da otehotniet len z prstovania...ja sama tomu neverim ale kamoska citala v roznych forach a casopisoch ze ano(vraj ked sa muz spravi a potom sa dotkne nahodou penisu pstami a vopcha ich do partnerky tak je to mozne)....ja newem co si mam mysliet...prosim poradte...za odpowed vopred dakujem...natasha

lolka123

chcem sa spýtať keď som sa prstovala môžem s toho otehotnieť? prosím nepíšte tu blbosti ja chcem iba radu vopret ďakujem

miriamka :) :)

no ved to zalezi fakt len od povahy cloveka..poznam aj jedneho dobreho gynekologa ktory ale nerobi sukromne je na oddeleni a je hrozne mily.pozname sa uz dlhsie boli sme spolu na dovolenke...:)takze teraz uz viem ze aj chlapi chapu zenske problemy len stale sa zamyslam nadtym preco sli studovat prave gyndu :D

mirimka:)

:D no presne to som zazivala ja...bola som vystrasena ako srnka...ale teraz tam chodim rada velmi odbru doktorku mam a vzdy snou dobre pokecam :) a mas gynekologa ci gynekologicku?

mirimka:)

waw tak to si jedna z mala ktora tam sla pred tyma ko sniekym spala...tak potom sa uz fakt nemas coho bat...mas moj obdiv :)

natashqa

dakujem,myslela som si ze to predavaju len plnoletym osobam...a ja uz davnejsie chodim ku gynekologovi takze s tym by som az take problemy nemala...

miriamka :) :)

ano mozes aj ked si neplnoleta...na slovensku je sex povoleny od 14 s ami vidi...takze to nie je trestne..daju ti ju bez predpisu len si pekne popytas tabletku po a ona nebude ani gulit ocami ani nic ...uplne normalne.na nic sa nepytaju je im jedno ci pre seba ci pre kamosku beries...a ked uz budete to po prvy krat mat za sebou skoc aj ku gynekologicke jednoznacne ak teda este nechodis...po prvim sexe je potrebne tam ist urcite.lepsie je ked davas na seba pozor ved je to tvoje telo..:)

natashqa

viem ze sa da uzit aj ta tabletka...dufam sice ze ju nebudeme potrebovat,ale je dobre ze existuje aj nieco take ako toto...a tuto tabletku si mozem kupit aj ked som neplnoleta???...a ano su v robote len sme to este predtym nechceli,iba nedavno sme nad tym zacali uvazovat...a ja dufam ze to vyjde :)

miriamka :) :)

ak sa stane ze vam praskne skocis do lekarne po tabletku po :vola sa escapelle..ja som ju uz pouzila dvakrat.stoji asi 650 sk a musis ju zjest najneskor do 72 hodin od nechraneneho styku...je to fakt istota...cim skor tym lepsie..kzdym dnom sa znizuje riziko ze neotehotnies.proste si ju das a mas pokoj...a ak neviete kde by ste mohli byt samy ved nemusite prave doma..mozte si vybrat ine miesto...:)ved taka luka v noci je velmi romanticka alebo niekde inde..a ani jeden z vas nie je sam doma?ved su prazdniny a vsetci rodicia chodia do prace nie?a my skolaci sme doma..:)