Candivac, gynekologicke zapaly a infekcie

seditka

Mne už prestal dávať doktor tieto čípky pretože to nemalo žiadny účinok nechápem že prečo. Asi som iná alebo moje telo je už rezistentné. Tak som sa dala na enzymatickú liečbu kupujem si Enzymax je tam všetko potrebné

Lenkaje

candivac - cipky su super, ale su iba na predpis, mne ho aj gynekologicka stale predpisuje, a choroba sa mi tak 1x za 3 mesiace vzdy vrati, ale preto je dobre pravidelne brat probiotika, ked ich beriem tak je vsetko v pohode aj dlhsie. mam dobru skusenost Doplhilus Super

hmka

Ahojte, ja trpím týmto "super" ochorením už asi tri roky, začalo to keď som ešte nemala ani prvý pohlavný styk, ked som brala antibiotiká (zrejme). Potom som sa toho zbavila no a potom prišiel priateľ, no a už sa mi to nejak nabalovalo všetko a trpím tým doteraz, tie tabletky čo predpisuje lekár sú len dočasné riešenie, neviem kde robím chybu, snažím sa nejesť sladké, zmenila som aj stravovanie ale vždy v tom je nejaký háčik, no a potom , počula som niečo o tom, že partner to môže na mna znovu prenášať, pytala som sa na to gynekologa, že by mi predpísal prenho nejakú masť a on nič, kedysi sa stalo že priateľa svrbel po pohlavnom styku peni, snažím sa používať kondómy , ale niekedy , viete...brala som aj kapsule, ktoré obsahovali tie baktérie na obnovu mikroflóry ale toto nezabralo, prestala som používať intimky, lebo soms a dočítala že to nepôsobí dobre, tak mám mokré celé nohavičky a zapáchajú tak si ich mením aj tri krát za deň...naposledy čo som bola u doktora predpísal mi macmiror, ktorý som ešte nezačala brať, pretože som si v lekárni kúpila CANDIVAC, beriem ho tretí deň a na odporúčanie kamarátky si teraz v noci zavádzam tampón, ktorý potieram tea tree oil, je tam malé zlepšenie ale uvidím o týždeň, ked nezaberie dám si macmiror a uvidím...dúfam že mi to zaberie lebo toto je naozaj nepríjemná choroba, pri ktorej si nemôžete užívať nie len bežný deň, pretože pocit že tam dole máte výtok a že máte od toho celé nohavičky,a že ked má dôjsť k pohlavnému styku tak na kondome budu biele zvyšky tejto ohavy nehovoriac o nepríjemnom zápachu, tak dakujem pekne... a ešte inač akonahle sa pohybujem aj vo volnejších nohaviciach ale v horúčave tak raz dva sa mi to zosilní...je to hrôza..... teším sa na deň kedy vyhrám boj s touto chorobou a budem si naplno užívaať dni

hanaha

Ahojte, práve sa chystám kúpiť si Candivac. Už skoro 2 roky trpím opakovaným kvasinkovými infekciami. Spustilo sa mi to po dlhodobom užívaní veľmi silných antibiotík. Takisto chodím pravidelne ku gynekológovi, lieči ma vaginálnymi antibiotikami, ale aj tak sa mi to stále vracia. Čítam tu samé pozitívne príspevky na ten Candivac, tak ho vyskúšam a uvidím.
Ešte by som sa chcela spýtať, či niekto trpí aj poškodou kožou na vonkajších pohl.orgánoch v tom zmysle, že sa tam robia malé otvorené prasklinky, ktoré sú veľmi bolestivé, časom sa zahoja.Vie mi niekto poradiť na koho sa obrátiť a čo s tým.
Ďakujem

do kelu snou

no ja si myslim ze to je aj velmi v psychike .. musite tomu verit ze vam to pomoze a uz sa to objavovat nebude..ale ked sa budete nad tym trapit tak uz len si to privolate..a ja mam vytok ..ale boli ma to a nie svrbi.. a mam kvasinky to viem isto ..doktorka vravela podla vysetrenia..takze to nemusi u kazdeho svrbiet a este tu jedna pani hovorila o tahavom vytoku ako sopel..no tak podla mojich skusenosti je to naznak ze sa to ako tak zlepsuje :) ja tiez s tym bojujem a idem si ho objednat :)pekny vecer

dotoho

candivac uzivala moja dcera - po rokoch trapenia. teraz sa divime preco jej ho nedoporucil ganekolog skor. od vyuzivania 3 davky má pokoj a presiel uz viac ako polrok. dovtedy mala problem skoro kazdy mesiac. smelo dotoho.

aňa17

no dievčatá ja by som Vám poradila ísť na protizápalovú ambulanciu, tam Vám urobia dôkladnejšie vyšetrenie - nemusí to byť len obyčajná candida,alebo kvasinky.

eni

ahoj eva15 bože tomu sa mi ani nechce veriť že niekto tým trpí už 10 rokov??? preboha!!! a to ťa za tu dobu gynekolog ani neposlal na nijaké iné vyšetrenie? napr na imunitu? ja to nechápem to nás majú tí doktori fakt na háku???
Noo mne ten candivac ani nezlepšil a ani nezhoršil furt som tam kde som aj bola akurát mávam namiesto bieleho výtoku až taký žltý...gynekolog mi furt hovorí že to môže byť z menzesu ked mám po ňom a ked mám pred ním čiže furt je to z toho! :D troška vtipné nie?!čiže by som vlastne nemal mať menzes...asi :D
Zaujímavé je že na tej preventívke mi nezobral ani krv ani nijaký ster aj napriek tomu že som mu povedala že mám stále výtok,nasadil mi iba candibene ktoré čuduj sa svete nezabrali a povedal mi že si mám kúpiť multi gyn gel...samozrejme že nič nepomohlo...teraz mám menzes a ked mi skončí tak si tiež chcem robiť výplach s rosalginom a probitické čípky a tiež probiotiká na papanie a romýšľala som že si aj ja znova kúpim ten candivac že možno na druhýkrát zaberie...alebo ten nový femivyxinum...
No neviem ak nič zas nepomôže idem na gyndu a budem sa pýtať na tu imunologiu...

Eva15

ja som sa o Candivacu dozvedela len pred mesiacom, ale hned som si ho kupila aj ked som bola zaskocena cenou 665 Sk. Velmi som sa potesila, ze je na trhu nieco nove a hlavne bez predpisu. Ja mam problemy s opakujucimi sa kvasinkovymi infekciami uz 10 rokov a verte mi, ze som vyskusala vselico. A lieky od gynekologa mali ucinok len priblizne tyzden a bola som u neho kazdy mesiac. Je pravda, ze som zatial uzila len prvych 10 tabletiek ale zatial sa ziadny kladny ucinok nedostavil, naopak mam dost vyrazne bolesti v krizovej oblasti (predtym som nic take intenzivne nemala a povedala by som ze aj svrbenie je dost intenzivne. A to aj napriek mojim pravidelnym vyplachom (tantum rose), ktore mi jednime zaberaju aby som mohla ako tak fungovat. Takze neviem a som zatial trosku sklamana aj ked je to mozne predcasne.