Oplati sa byt...?

[zruseny12]

jasne...ja som mala len taky napad...a potom som to vzdala...tak ty sa nevzdaj a urob to tak,usetris aspon na podnajme za priestory...

majka20

to dnes nevadi pokial je clovek sikovny a ide si za svojim cielom. Je mnozstcvo kurzov a vybavenie zivnosti trva dnes velmi kratko, a viest uctovnictvo nie je tazke.

majka20

nebolo by to zle, ale nevyhodu vidim v tom, ze clovek po naneseni farby na vlasy musi dlho cakat a tak si ucese naraz viac zakaznikov, no na druhej clovek si urobi svoju pracu dokonalejsie, a nebolo by zle aj dat nejakych 5% zlavu ked si vezme zo sebou nejaku kamosku popripade viac:)

[zruseny12]

len ty majka mas asi nejaku skolu kozmeticku,ze?a ja nemam ,ja len striham uz dlhe roky a musela by som mat aj skolu aj zivnost atd.tak som to potom vzdala...ale nemas zly napad...

[zruseny12]

myslim majka,ze by to nebol zly napad chodit domov za zakaznikmi...ja som tak rozmyslala,ze budem chodit strihat ludi domov...tiez v PO...

majka_

kebyze za mnou prisla domov kozmeticka, bola by som fakt rada :o). super napad. som presovcanka a chystam sa ku kozmeticke prvykrat. este som nebola a to uz mam 20 rokov, tak by trebalo :o).