Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sex sex sex

Príspevok v téme: sex sex sex
ruja

mam asi dost velky problem,........mam 26 rokov a priatela sedem rokov, posledny mesiac ma neprekonatelnu chut na sex, ale nie s nim, obavam sa ze sa schyluje k najhorsiemu neviem sa cez to dostat,!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ ja neviem co mi je, nemam ziadneho sexi krasavca vyhliadnuteho,...je to vseobecna chut napr. teraz sme boli u kamaratky na svatbe(bez priatela som bola)no........... bol tam jeden chlap,ja by som s nim urcite sla kebyze mi tam kamoska nedohovara, pritom nie som typ zeny kt. kazdemu da, to ani zdaleka ale neviem ................ ja neviem co to mam :(

oliviera

asi to suvisi nejak s hormonmy , ked po siedmych rokov mas taketo pocity,...... ja take tiez mam a som patnast rokov vydata ,......... je to normalne, je to ako sklebit sa nad jedlom kt. mas kazdy den rovnake ked oproti nesu same rozne dobroty :)

sexxxx

niektory zakomplexovani, tu aj vedia poradit............ nuz ja neviem, je toa si normalne vsak si len mlady clovek, ja som tiez mala podobne pocity, , tak som sa rozisla a ,....... mam pokoj

agina

ruja nepodlahni.Urcite je to velmi lakave, ktora zena by to nechcela vyskusat, ale neskor by si toho urcite lutovala.

zruja

no mne sa to stalo a neodolala som,nakoniec som zo vztahu odisla lebo som si myslela,ze ho uz nelubim a myslim,ze som urobila chybu...uz by som to neurobila,ale ked tie hormony su niekedy silnejsie a zalezi aj od povahy,ja som sa s tym,ze som zahla nedokazala vyrovnat a to nie som ziadna konzervativna katolicka takze premyslaj

utopia

Nepochopím ako by si dokázala ísť s cudzým chlapom na akejsi svadbe,čo z toho máš,len sa na tebe pobaví a potom sa pochváli kamarátom akú hlupu pipku sa mu podarilo nabaliť na svadbe. Asi ti nevadí že budeš jemu a neviem komu ešte len na posmech.

DESmodka

nepodlahni... ja problem vo vztahu napr. nemam.. uplne je vsetko super aj po sex. stranke.. nenusime sa.. ale chut aj tak je...