sex s kondomom

pato__

nevidim dovod preco by sa chlap nemal spravit dnu...ako moze prasknut zo semena,skusali ste co vydrzi taky kondom??? a tych 96% je prave kvoli nespravnemu pouzitiu...

ivica7

Robit coitus interuptus ak mate aj kondom sa mi zda byt DOST divne ... ale ma ciastocne pravdu v tom, ze samotny kondom to nie je az taky bezpecny (cca. 96% spolahlivost pri spravnom pouziti) Skor vsak podlna mna treba zamyslet nad tym, ci ste ochotni niest taketo i ked male riziko a zvladat pripadne nasledky ... co by normalny par ak zrovna nemate obaja 16-19 mali zvladat ... ak by vsak dieta za ziadnych okolnosti neprichadzalo do uvahy, hak je podstatne spolahlivejsia (je to vsak svinstvo, takze radsej nie ako dlhodobe riesenie)

utopia

Ja by som neriskovala,radšej ho vyber. Vy chlapi ste strašní všetci chcete sa urobiť dnu ale nepozeráte nato,že ona može mať z toho problémy. Každý pozerá na seba aby jemu bolo dobre a nikto pritom nerozmýšla.

baby

no mozes sa spravit dnu... len ked bude poskodeny tak hrozi tehotenstvo, nech si da tvoja polovicka hak a potom mozete sexovat aj bez kondomu a je to ovela lepsie...