Krvácanie počas antikoncepcie

Addu

chcem sa spytat....zabudla som zobrat jednu tabletku a zacala som krvacat hned...tak neviem mam dalej pokracovat s tabketkami, ktore mam este na dva tyzdne alebo mam nechat normalne krvacanie a mam mat menstruaciu....dakujem

hroza

Ja som zacala prvy mesiac uzivat HAK Novynette, zacala som druhym dnom menzesu a uz krvacam 11 dni.. ale normalna krv, tiez ziadne spinenie. Neviete co s tym? A ci to prejde alebo to len gynekolog moze nejak zastavit?

zasa ja

ja mam naplaste a tiez som sa zblba pri ich nalepovani a potom som si nalepila dalsiu bez prestavky a po tyzdni som dostala tiez krvacanie, ktore vsak - drzte sa - trvalo 2 tyzdne a bolo to normalne krvacanie-krv, nie spinenie, hoci slabe,ale bolo krvacanie a teraz som mala dostat normalne kramy a uz krvacam ako z prasata, no des, preboha co to za chemie do seba ladujeme...

daria

ahoj,mne sa to stalo druhy mesiac po sebe.Vzdy som mala slabu menstruaciu,ktora trva 4 dni..Posledne 2 mesiace som ju dostala uz pocas uzivania tabletiek,asi 6 dni pred, a trvala vyse tyzdna..Ani neviem ci to bola menstruacia alebo len spinenie.Keby sa to dalo,kludne mi staci jeden tampon na cely den. Minuly mesiac som bola u doktora a odporucil mi zmenit antikoncepciu. Dost ma to znepokojuje,nezda si mi to normalne..