stale mam chut na jedlo!!:-((

Príspevok v téme: stale mam chut na jedlo!!:-((
nechutaska

Stale mam chut na jedlo, posledne tyzdne stale len jem a jem a jem akoze sorry, ale vsak som uz bola tlsta a teraz budem este viac.. hovorim si, ze to neva ze nemam sgtresovat, ale tak ako nemam, ked denne zozerem dva litre zmrzliny, cokoladu kopu keksov slaninu chleby jedlo normalne a este neviem ake sladkosti?:-((( ja neviem co to so mnou posledne dni je:-((( asi dva tri tyzdne:-(((

kamoska

no aby si zaplnila žalúdok niečím menej kalorickým a pritom by to malo aj výživnú hodnotu.A ked budeš mať plný žalúdok, tak možno nebudeš mať kam dať tú čokoládu :-)

nechutaska

kamoska dikes.. skusim zajtra rano.. a preco tolko ovocia?? a viem ze len same hovadiny jem, ale ked tak mi to prislo.. ach jaj:D

kamoska

jednoduché riešenie....hneď ako sa ráno zobudíš zjedz 500 g akéhokoľvek ovocia alebo zeleniny...bez ničoho, a čakaj čo sa bude diať...keď budeš stále hladná, tak si nastrúhaj 3 mrkvy a daj si na to lyžicu hrozienok.....evidentne ješ samé blbosti a organizmu chýbajú výživné látky a vitamíny a preto si pýta jedlo...ale myslím tým skutočne JEDLO a nie čokoládky a keksíky....to je čistý cukor a tuk a rozkolísala si si hladinu inzulínu ako hovado....preto miešaš sladké so slaninou ...a pi iba čistú vodu, nesladený čaj alebo nesladenu kavu a uvidis