Preco mi meska menštruacia

kika12

viem z je to moja chyba ze som nepouzivala som ochranu ?? a tu uz je taka z meskaly jej a nepouzivala nic na ochranu ????

kika12

ahoj mam 22 rokom a som mala pohlavny sti a mestaju my 5 dni ale brucho a boly a cicky mam napuchnute prosim vas porat my :(((((

veronicka2

mne sa to iste stalo min mesiac. bola som uz z toho taka na nervy ze som sla na hcg test a bol negativny ( co sa dalo aj cakat lebo som nemala byt ako tehotna :D )
a meskal mi menzes 8 dni.....a dosiel a to som dva roky mala menzes na den presne! a zrazu toto...preto ma to tak vykolajilo...

muchacha

HAK neuzivam..posunul cyklus pre tu chorobu? neviem co to, s priatelom som bola len pred predoslou menstruaciou, odvtedy je odcestovany, a ta predosla prisla pekne nacas...tak tehotna byt nemozem..ale stve ma to, lebo sa citim akoby som mala ale nemam, len to spinenie..

Inner

moze...alebo sa ti posunul cyklus a momentalne mas ovulaciu. Ak uzivas antikoncepciu a zaroven ine lieky, spinenie je znakom znizenia ucinku... ale na tvojom mieste by som sa neznepokojovala :-)

muchacha

zdravim..namiesto menstruacie som dostala chripku aku este nikdy v zivote a to prave v case, ked mal prist menzes, ktory tak meska uz tyzden.. od predvcera mam len take jemne spinenie a tlak v podbrusku? moze byt pricinou choroba?