MôžE SA TO STAť?

machulka006

luuli - budem mať o mesiac 19 rokov, priateľ mal v apríli 18 a o dva týždne budú dva roky čo sme spolu...posledného pol roka je to také divné...on tvrdí že už nie sme tak prudko zamilovaní ako sme boli na začiatku,ale ja som :(:(:(
ide teraz an výšku tak zarába...lenže ja chcem byť s ním...

luuli

baby, no ako kedy..ale je to tak, že on voláva mne.. podnet je bud sms odo mna abo proste sám mi zavolá.. ale teraz,ako brigáduje, tak sa mi doobeda vôbec neozve.:( až tak navečer..

baby

luuli, no ved uz sme sa dost pre neho natrapili, veru aj ja :)... vies ako sa hovori.. laska je slepa.. aj ten moj bol zo zaciatku taky, ale prevychovala som si ho :)... viem kazdy mame svoje chyby, ale vsetkeho vela skodi :).. luuli a ked si volate tak on sa ti ozve alebo ty si ta prva??

luuli

radana,ved ano, on sam povedal,ze casom.. lenze ja mam najvacsi strach z toho,ze ho stratim a ani nebudem vedieť ako..

luuli

baby,to myslíš vážne? no tak ako to by som dlho takto nevydržala.. a ževraj chlapi potrebujú ženu dobývať, aby mali o čo stáť..no tak tvoja kamarátka musí byť naozaj moc zamilovaná!

baby

luuli, mam jednu kamaratku ta chodi so svojim chalanom necely rok... su z ineho mesta.. stale chodi za nim iba on, lebo ze naco by isiel k nej ked tam nie je co robit... ked su spolu tak to je fajn, ale ked nie, tak on jej ani len nezavola, ale neprezvoni stale musi ona spravit ten krok... aj ked mu povie ze jej to vadi.. tak chvilu sa sprava tak ako ma a potom je to zase o nicom.. proste to su chlapi, bud si ho treba prevychovat, alebo najst takeho ktory nam vyhovuje...

luuli

machulka006=kolko mas rokov? a ako dlho si so svojim priatelom? je to strasne,ked od partnera ocakavame viac ako nám može poskytnut..citovo