prosím chlapov o názor

Príspevok v téme: prosím chlapov o názor
xyz

Veľmi ma zaujíma názor chalanov kedy je podla nich žena k...a lebo ja si myslím,že všetci chlapi si to o ženach myslia,preto sa nedokážem asi nikdy s nikým milovať,lebo sa bojím,že si to o mne potom ten partner bude myslieť. Podla mna si to myslia všetci o každej iba tí inteligentnejší to nepovedia. Je veľa žien ktorým muži nadávajú takto a oni nechápem ako ešte s nimi dokážu potom v pohode spať. Ako je to možné? Ale ruku na srdce.

miaaaxyz

no doteraz som si myslela ze kurvy su dievcata, kt. spavaju hore dole s hocikym ... ale co tu citam??? ze ked si dam suknu a vymalujem sa som kurva????????????????
sorry, ale mam 20 rokov, mala som 2 chlapov kt. som lubila, staram sa o seba, rada nosim pekne veci, vymalujem sa tiez ale preto mam byt kurva??? mate to kus pomylene...
a v dnesnej dobe si myslim kurvy ani thak nevynikaju ako zlatokopky...

šušu

aha takže ak je vonku strááášne horuco ako cez leto väčšinou býva, tak si baba nemože dať minisuknu či krátke tričko aby nebola tak naobliekaná,lebo bude hned kurvou, ale to že chalani maju ledva na sebe nejake gate je v pohode, aj to je v pohode že chalani sa neustale chvastaju tákým že kolko už mali báb a ktoré dostali do postele (mnohokrát je to len chvala a ani to neni pravda a potom chuda baba kazdy ju chce tak zaklame ze ju uz mal a pritom mozno nebola ani s jednym!!!!!!!!!!!!!!!!!). u mužov je to frajerina je normalka ze chalan mal minimalne 30 báb ale ked mala baba 7 chalnov to je už "kurva" a čo ak mala tolkych chalanov no ani s jednym nespala len s nimi prosto stravili nekajy cas, zato ze baba s chalanom chodi neznamena ze sa s nim hned aj vyspala , ale v spolocnosti je to normalka ze si to kazdy mysli. Ja si myslim ze je to voči zenam velmi nespravodlive, ak sa zena citi dobre ked si da kratsiu suknu ci topanky na opatkoch a namaluje sa a citi sa tak prijemne, tak prečo je zato hned kurva? Na diskoteky si napriklad tiez obliekam suknu lebo ked tancujem, co robim welmi rada, takze tancujem vela tak ak mam nohavice tak sa potom strasne spotim,cele oblecenie sa mi nechutne lepi na telo atd. cize si radšej dam suknu! a na diskoteku chodim preto aby som sa zabavila, uvolnila takze nebudem cely wečer len sediet.

B.

Ja viem, že v suteréne sa tak rozpráva, preto sa tým veľmi netráp, lebo všetci tak rozprávajú najmä, ak si nájdeš ty iného, potom spoznáš terminilogický slovník v plnej kráse.

protestant26

Popisalo sa tu uz toho dost,tak ja iba jedno...Dievca mna hlavne uputa ocami na prvy pohlad a potom riesim ci pusti z pusy aj nieco inteligentne.Paci sa mi odvazne oblecenie,ale nechcel by som v ziadnom pripade dievca,ktore ma na tvari kilo dermakolu a by sa obliekalo vyzyvavo...Aby jej bolo vidno az do nohaviciek a polovicu prrs von. Ale u mna je to asi ok,lebo ja som staromodny a mne staci zensky povab. Neexistuje podla mna skareda zena,iba taka co sa nevie upravit..Na kazdej je nieco osobite a pekne...

sususu

a viete co.. ja si myslim, ze kazdy sa ma tak obliekat a tak malovat aby sa hlavne sebe pacil.. a nie nam ostatnym ! :)
ak je clovek sam so sebou spokojny, tak na tom co si myslia ini mu nezalezi :)
a pre ostatnych: mohli by ste byt viac toleranti a ako uz bolo spominane nesudit knihu podla obalu, lebo potom sa vam moze stat ze v zivote prepasnete sancu spoznat naozaj uzasnych ludi :))

matamata

micamica ved prave preto som ju sem dala..to je katastrofa...to sa neda ani proovnat s pekne namalovanou zenou...tym som chcela povedat ze namalovat sa a namalovat sa je rozdiel a taktiez to iste plati o obliekani...

leil

panebože, ja som prišla o to v 15 a žijem s tým chlapom dodnes a mám 22r. a plánujeme svadbu..som aj ja K...???mimochodom bol to aj môj prvý..čiže..?