proti POTRATU

machulka006

jancecka- i tak sa mi nechce veriť, že by 30 ročná žena nevedela do 6 mesiaca že je tehotná a celkom by ma aj zaujímalo, v ktorej nemocnici by jej spravili potrat ak by bola v 6 mesiaci...

vierka

dala som si slovak,ale keď na ne kliknem,tak sa neotvoria.Ale už sa musím venovať malej,lebo vstala.Pozrie sa na to manžel,ale aj tak ďakujem.

utopia

vierka dá sa to poslať na email. Ak ti nešlo otvoriť to druhé klikni na to a vlavo v googli napíš mami nechaj ma žiť. Hned prvé,zázrak života ma názov. A na tej stranke tommyswindow je veľa iných prezentácií,len si vlavo klikni slovak a stránky ti naskočia.

vierka

Tak to teda je!!!už si ho skazila tým čo urobila.No.O tejto téme tu už dosť bolo popísaného a nakoniec ju museli zrušiť,lebo nadávky lietali vzduchom.kto chce,nech si pozrie tie /neviem,ako sa to volá/proste tie obrazky nádherné.Dík za inšpiráciu.Ešte keby ste mi poradili,ako si to prezrieť,lebo sa mi nedajú otvoriť.Alebo poprosím večer manžela.Mám rada také "somarinky"

jancecka

mala teda dôvod, ona nevedela že je tehotná, myslela si že len pribrala, inak vydatá, 30 ročná, keď sa to dozvedela, tak hovorila že si život deckom pokaziť nenechá, ešte je mladá. To je teda riadny dôvod, že?

machulka006

jancecka - mojla byť ak bolo dieťa ťažko postihnúté... ak plod ohrozuje matku,alebo je ťažko postihnutý, môže sa potrat vykonať do 24 týždňa

vierka

utopia,mne to nejde otvoriť,neviem prečo.Nie som totiž tak zdatná v pc.Ale ak vieš,dá sa to poslať na email?je ich tam viac krásnych.

machulka006

utópia...tá prezentácia je výstižná,ale nie celkom realna keďže potrat je možná len do tretieho mesiaca...