zasa som si nedala pozor....

macko13

machulka006:hm tak teda diky za podporu....vazne clovek potrebuje podrzat..ale sak v pohode....myslis ze ja si to cele tarez vsetko neuvedomujem???a nelutujem co sa stalo??len vies..ty si sa asi nikdy nekopla a nic sa ti nestalo..nic si nepokaslala a nenadavala si potom na seba aka si sprosta....je to o tom ze clovek robi chyby...a sam sa na nich uci...po tejto..ak mi teda bude ece doivolene sa podobnej chybe budem vyhybat ako sa bude dat

lenulik:)

vies ja som od teba strasia len nieco vyse roka a som tehotna..s manzelom sme sa vzali pred rokom a teraz som v 4 mesiaci..chceli sme to tak..drzim palusky aby si otehotnela ale az neskor ked sama budes chciet :)

machulka006

nuž, jaby som takýmto ľuďom aj dopriala to o čo si koledovali, len keby si to v konečnom dôsledku neodskákalo to dieťatko...
nuž, ja som so sexom začala tiež v 17 ale informáciami o rôznych spôsoboch ochrany som len tak prekypovala, tak nedokážem asi to pochopiť ako je možné že niekto má skúsenosti so sexom ale s antikoncepciou ako takou (nemám na myslilen hormonálnu, existujú aj iné druhy) teda veľa skúseností nemá...
ja dúfam že tehotná nebudeš jedine z dôvodu že by za to pykalo to dieťa...inak ty si zaslúžiš...
proste , treba si čo to pozisťovaťo takýchto veciach..viem že pri milovaní človek stratí hlavu,ale sme ĽUDIA nie zajace...

lenulik:)

Jednotlivé cykly by mali byť pravidelné, čiže by mali trvať 28 dní. Uvoľnenie vajíčka nastáva medzi dvanástym až šestnástym dňom cyklu, ktorý sa začína počítať od prvého dňa menštruačného krvácania. V tomto období je žena plodná....no asi tak nejako to je...

luciferka

macko, skoc ku geynekologovi, ten ti to z krvi zisti najistejsie uz po tyzdni tehotenstva, tak sa tam zajtra vyber....

macko13

mno ja mam 17..budem mat osemnast za 2 mesiace....bude to moc zle...kks...a s timi plodnymi dnami je to ako???je to nejakych 5 dni v strede cyklu ze...

lenulik:)

vies ono je to v zasade tak:ti ktori sa o babu pokusaju a sexuju bez ochrany,im sa to nedari niekolko mesiacov a ti ktorí si len raz nedaju pozor tym sa to podari...ale tak tebe nemusi..je to individualne...verim ze nebudes tehotna