Kto ma nosit kondom podla vas?

machulka006

utopia : ja ti ho neberiem :) neutočím na teba, takisto hovorím svoj názor...
moji rodičia sú spolu 20 rokov, z toho takmer 19 ako manželia a naozaj nemám pocit, že by sa im nechcelo... :):):)
preto si nemyslím, že je to v tých rokoch manželstva...
ženy zvyčajne sexuálne rozkvitajú po 30tke, tak preto je mi to čudné...
myslela som si, že si v minulosti mala nejaký problém spojený so sexuálnym násilím, ale k tomu sa pravdepodobne vyjadrovať nebudeš, samozrejme, ani sa nepýtam...
jednoducho, nezdá sa mi to v norme...
milovanie nemá byť len o zasunutí...
toď môj názor...

luciferka

ja mam kamaratku co ma 20 rokov a sex nema rada, nic jej to nedava, miluje sa s priatelom raz do mesiaca...., stava sa, kazdy sme ini

utopia

machulka ked ty budeš 14 rokov so svojim mužom potom sa ťa opýtam či sa ti ešte chce. stk:ked možu tu vypisovať slečny ktoré dosiahli orgazmus a ako im bolo pri sexe fajne,tak aj ja mám právo sa pochváliť,že mi dobre nebolo. však to je to isté,každý len vraví svoj názor.

stk

tak tak, utopia pise: Kolko bolo na tomto fore pripadov že jemu alebo jej sa nechcelo sexovať a tamtým ste nepísali že sú vadní? lenze ona sa v tom vyziva ze nechce sexovat ale musi, a potom tu pise aka je rada ze ma po tom a pod., to je chore, ked nechce tak nech nesexuje, ale nie sa premahat a potom sa tu s tych chvalit

machulka006

utopia: ja si nemyslím že si vadná,ale keď si niekde minule napísala, že tri dni pred príchodom manžela plačeš lebo budeš musieť sexovať, to je na pováženie, a navyše, manžel si to ani pri sexe nevšimol, že ti to neni príjemné? btw, samozrejme, ľuďom sa nie vždy chce sexoať, ale mať kt omu bytostný odpor? ? ? to nie je normálne, jednoducho, trebalo by vyhľadaťpomoc, sex s milovanou osobou má byť pôžitok, a máš mať z toho radosť...
a manželská povinnosť to ni eje, má to byť potešenie pre oboch...

utopia

Co do mna stále rýpete? Anciáša vášho! Kolko bolo na tomto fore pripadov že jemu alebo jej sa nechcelo sexovať a tamtým ste nepísali že sú vadní? Nevidím dovod mojej liečby. Cítim sa skvelo.))

stk

hej, utopia si bud robi srandu, alebo to mysli vazne, v obidvoch pripadoch to je na povazenie, ci je tato osoba uplne v poriadku

grrrr

utiopia,chod radsej niekde ku psychologicke,lebo si chora zena a tie tvoje nazory,,ved ty kazdis mladez!!!ako vidim,nie som jedina co ta tu ma plne zuby..sa spamataj..zevraj plnit manzelske povinnost..tss ani by som sa necudovala keby ta manzel nechal..sex si treba uzivat anie "plnit manzelske povinnosti"