Veľká chuť na sex...Hmm

Príspevok v téme: Veľká chuť na sex...Hmm
cics

Hmm...mam 14 rokov..Som normalne dievca....A aj dost vyspela..tipuju mi tam sedemnast....no a vyznie to strasne smiesne aspon pre mna ale mam vzdy strasnu chut na sex=P....mala som uz par chalanov,ale sex som s nimi nemala...nejde o to ze to je trestne...Proste.....neboli to taki s ktorymi by som sex chcela..aj ked s niektorymi kamaratmi si to predstavit viem=))....Alep roste ci je to normalne....mne to normalne nepripada:)

valerria

myslim si ze by si s ozajstnym sexom mala este par rokov pockat ked uz budes ozaj pripravena ale ked mas teda taku chut tak si to predstavuj alebo masturbuj, na tom predsa nie je nic zle ci ano?

kajo2000

Dievcata tu nejde o osocovanie, poucanie alebo nieco podobne.
Dokazem pochopit,ze dnes je ina doba. Sex na ludi ciha z kazdej strany Internet, televizia, reklama vsade narazky na sexualitu cloveka. Potom chapem, ze to mladych ludi laka. Zistit o com to je...
Ja som takymto vplyvom vystaveny nebol. O to som to mal mozno jednoduchsie. Moja uprimna rada je vydrzte! Skutocne nechcem urazat ani osocovat. Aj ked ste pripravene fyzicky este nemozete byt mentalne. Pokial to prezeniete mozete si pokazit cely zivot. A skutocnu chut sexu(milovania) nikdy ani nespoznat.
Pisem to preto, nakolko poznam niekolko takych ludi.

Drzim Vam palce.

predsa ja

ja som mala na mysli tuzbu, chut na tie dotyky, nehu, to si predstavit mozes, samozrejme nie orgazmus, lebo to som nevedela ake to je

DESmodka

no ja som to necila od zaciatku.. aj tak moze mat chut na sex... preco si chalani zacnu robit dobre?? asi preto ze nato maju chut.. a tak isto je to aj s babami..

DESmodka

jak nemozes byt nadrzana ked si nemala chlapa??? samozrejme ze mozes byt... sak ked si to robi sama a ma orgazmus tak to chce aj s chlapom.. nie??