Veľká chuť na sex...Hmm

Príspevok v téme: Veľká chuť na sex...Hmm
cics

Hmm...mam 14 rokov..Som normalne dievca....A aj dost vyspela..tipuju mi tam sedemnast....no a vyznie to strasne smiesne aspon pre mna ale mam vzdy strasnu chut na sex=P....mala som uz par chalanov,ale sex som s nimi nemala...nejde o to ze to je trestne...Proste.....neboli to taki s ktorymi by som sex chcela..aj ked s niektorymi kamaratmi si to predstavit viem=))....Alep roste ci je to normalne....mne to normalne nepripada:)

:d

predsa ja - jezisiii to je uplne sproste prirovnanie... Ked si hladna chyba ti predsa jedlo...ale nadrzana nevies byt, ked si este nemala chlapa! Tvoja pizda si nic nevyzaduje, chapes???! uz musim byt takto vulgarna? Bo ja vas fakt nechapem :-/

predsa ja

ja ked som mala 14 tiez som mala chut na sex, teraz mam 20...co na tom ze som nevedela ake to je...ved ked si hladna, tak zjes aj to co si este nezjedla

bambulo7

to neni argument
napr. cokoladu si dam lebo poznam jej chut, je neuveritelne sladka, jemna a milujem ked sa mi rozplyva na jazyku..... preto viem ze sem tam na nu mam chut tak si ju dam

je nezmyselne mat chut na nieco co som este nikdy nejedla napr.chobotnice a morske priserky, neviem ako chutia tak mi nechybaju...

:d

Nie, ja vobec nezartujem. Preco by som? Som si plne vedoma, ze mnozstvo bab s tym zacina pred 18-tkou. Ja som asi stare zelezo, lebo ja som pockala teda o dost dlhsie. Nemam nic proti ked s tym zacnes skor, je to tvoja vec :-p, ale prosiiim ta nie v 14tke...ani o rok, ani o dva...:D
Ale ja tiez nechapem, ako mozes mat chut na sex ked ani nevies co to je...

cics

..Dovod?ze nie su doma??????a ze nemam s nimi nic,myslim vztah, a nebudem spat s kazdym kamaratom ktory sa mi paci ni?

bambulo7

myslis ze osocujem??? tak si niekde uloz tuto temu a precitaj si ju ked trosku vyrasties, tak v dvaciatke, potom sa budes hanbit sama pred sebou. Napisala som len co si myslim. Dôvod preco si to este nespravila s tymi kamaratmi s ktorymi si to vies predstavit je aky???

nnnn

no neboj ja mam tiez chut na to teraz uz castejsie ale ostala som pri predstavivosti...lesbicky sex by som cela vyskusat ale aj normalny