Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlpy na bruchu

ali86

ahojte baby...
mam ten isty problem.. tiež som si ich ako mlada oholila viackrat a teraz su hrubsie...
pasovala som sa aj s pinzetou no chlpky zarastaju.. potom je ta pokozka podrazdena a robia sa na nej tmave bodky... som zufala co s tym...

či

ked som bola mladaaa a hlupa,tak som si oholila chlpky na bruchu.neviem preco mi vadili priesvitne neviditelne chlpky...teraz mam problem s tym,ze na bruchu mi rastu tmave chlpky a obcas aj zarastaju.. aa neviem co s tym takisto ....pouzivam weet proti zarastaniu,no ani sama neviem ci to pomaha.....robi mi to velmi velky komplex... :(

lienkaaa

tak sa na to popytam a skusim ten krem:) potom napisem teda:).No ten peroxid..ved to je na hlavu zle a nieto este na brucho..ved to je uplne priame potom.vlastne jak na pokozku..a nie na vlasy

booble

inak veet ma nejaky krem na spomalenie rastu chlpkov, ten je aj proti zarastaniu chlpkov pod kozu...

ja som to este neskusala ale bolo mi to viackrat odporucane, tak ak ma niekto s tym kremom skusenost, nech da vediet :)

booble

za malo...

ono niektore baby to riesia ze si to farbia peroxidom ale toho ja zastanca niesom, je to zasah chemikaliou na pokozku...
alebo su aj lasere ale to je draha zalezitost a skor by som to odporucala takym babam co maju celkovo problem s nadmernym ochlpenim, nielen na tom brusku (ja takisto)...
potom je uz bud len moznost ziletiek, voskov, toho epilatoru...

ja vosky rada nemam, nevytrhnu vzdy vsetko, zo siletky by to bolo len horsie a horsie, tak jedine ten epilator je ako takee "riesenie"... alebo teda ta pinzeta teda...

no alebo moznost nechat to tak.. ale viem ze tu moznost si nikto nevyberie, ani ja :(

booble

tak nevem ako velmi zarasten mas to brusko.. ja som uz aj na zaciatku toho mala dost...

ale ked si toho nemala vela a oholila si si to len raz tak to este asi nemas take zle... ci?

ak toho nemas vela a odvazila by si sa popiplat sa s pinzetou, tak to skus...
fakt to potom nerastie tak hrube...
je to v podtate to iste ako epilator, len pomale a rucne :)

lienkaaa

no,a pritom som tam mala uplne take v pohode..jake ma asi kazdy.. :( .epilatorom?jeden som vyhodila,lebo som ho nepouzivala..skoda.keby som vedela.ani ma nenapadlo si to s tym oholit.. :(

booble

no moja to bola chyba.. to iste som aj ja spravila.. je to zacarovany kruh... ja si ich uz holim epilatorom-strojcekom... boles po par razoch prestane byt taka silna a hlavne zacnu rast pomalsie a tensie

viem uplne ako ti je.. ja to mam teraz strasne a je mi z toho nanic :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.