OTAZKA PRE BABY

lejca

no tak pre to je vyska ramena a proste muzska postava najma tie ramena:) siroke ramena:) ziadny vyholeny nabijak s tlustymi nabitymi rukami ..ale tak ako moj priatel:)

nikavero

ja neriesim konkretne somariny, oci, vlasy, ci co. pre mna je najdolezitejsia taka ta spravna chemia, vidis ho, citis ho a zrazu sa ti podlamuju kolena...zalezi len a len na dvoch konkretnych ludoch. samozrejme, nejaka ta obezita na krase neprida..eee

usmievava

ja som bola so svojim terajsim chalanom prvykrat vonku a ani som sa mu nepozrela do oci poriadne :)

ale poradim ti tak vseobecne:
-spolocne zaujmy a nazory-

galilea

fazula ,,ty si presne opisala jedneho mojho kamarata je to strasne zlaty clovek s oci mu vidno ze je joooj taky na zozratie a pritom je aj velmi pekny co sa stava malo kedy ze pekny chalan je normalny fakt su vinimky ,,,,,fuuuj a tie retaze na krku nooo bleeee to je otras najhorsie co moze byt pekne je take akurat nic prehnane ale samozrejme musi byt ktomu aj oblecenie ziadne rifle co nosia pod ritou rozgajdane tricka alebo mikiny no to je hnus mne taky pripadaju taky spinavy no neviem mozno prehanam ale mne to tak pripada je to skarede ,,,,

fazula

no ale aby som aj zodpovedala na povodnu otazku.
mozem hovorit jedine za seba, a teda co si vsimam na chlapoch? urcite oci. myslim ze hned ako prve. z nich sa da strasne vela vycitat, aj z jedineho pohladu. pripadne nejake gesto, spravanie, s akymi ludmi prave je, a podla toho mozem dospiet k tomu, ci sa budem o toho dotycneho dalej zaujimat, alebo to nema zmysel.
urcite ma laka inteligentny pohlad, mily usmev, normalne vystupovanie (nesnazi sa uputat nejakymi debilnymi drahymi handrami s rozkrokom medzi kolenami a hrubymi retazmi na krku, uff :(, nesprava sa hlucne a vulgarne, stylom "cely svet mi patri" ... hm dalo by sa tu pisat a pisat :), ale z toho by potom asi vyslo nieco prilis idealne, co ani neexistuje, ale aspon som dala vediet co ma uputa ;)
idem spat, uz sa vykecavam

gabriel

fazula - aj mne sa ovela lepsie keca s 20kami ako pubertiackami..ja mam osobne 18 a mam problem najst si niekoho normalneho:/

fazula

gabriel, a smutne je aj to, ze napr z pohladu baby je dnes tazke zohnat chalana, ktory je normalny a dalo by sa s nim aj pokecat.. :(
hm ale ako pozorujem, od isteho veku su aj chalani vcelku fajn, ale to tak 22 a vyssie, nechcem ale nikoho urazit alebo co, len pisem to, co v svojom okoli vnimam. urcite existuju aj mladsi fajn chalani, a taktiez fajn zienky. len mozno sa pohybujeme medzi nespravnymi ludmi.. ktovie.
teda, ja vravim tak vseobecne. co sa mna tyka, tych uzasnych fajn ludi poznam dost vela, a som stastna :)
prajem ti, nech zazijes coskoro nejaku spriaznenu dusu, a nenechaj sa odradit, urcite sa najdete :)

gabriel

smutne je ..aspon co som pozoroval v mojom okoli ze dievcata pôjdu radsej za peknymi kurvosmi ako za normalnymi chalanmi..ja by som uz konecne tiez chcel ku sebe niekoho ale strasne tazke je dnes najst si normalne dievca s ktorym by som si rozumel a ktora by ma mala rada:(