Znasilnenie - spoved

Príspevok v téme: Znasilnenie - spoved
kristinka

avojte.. tak ja vam rozpoviem co ma trapi.. ked som mala asi 17 rokov bola som v taliansku zo skoly na tzv. plaveckom vycviku.. ale to bol len kryci manever..kazdorocne sa tam chodia len decka s ucitelkami zabavit a tak..ziadne plavanie sa nekonalo.. ved to poznate.. no lenze mne sa tam stala otrasna vec..znasilnil ma tam jeden talian..bola som predtym panna..bolo to hrozne a strasne strasne to bolelo..:,(odvtedy som snivala len o tom aby som si nasla chlapca, ktoremu to budem moct vyrozpravat, ktory ma bude velmi milovat a ukaze mi ze milovanie dokaze byt aj krasne..kazdy vecer som odvtedy v postielke plakala a modlila sa.. a ked som mala 19 tak sa objavil..chodime spolu uz skoro 2 roky..studujem na VS..on je uz inzinier..pracuje, je hrozne starostlivy, straaaaasne ma zboznuje, dal by mi setko na svete a ja jemu tiez..jednoducho mi nic nechyba..problem je asi v tomto.. o 2 mesiacoch nasho chodenia sme zacali obaja tuzit po milovani..a ja som mu to cela dat.. vyspala som sa s nim bez toho aby vedel co sa mi stalo..musim povedat ze to bol hrozny zazitok..strasne ma to bolelo...:,( po case som to uz nevydrzala a setko som mu povedala..co sa mi stalo a aj to ako to hrozne bolelo ked sme sa prvykrat spolu milovali..bol z toho hrozne nestastny..to viem..ked som napriklad pri nom zaspinkala a mala som zle sny..budila som sa vydesena, tak bol pri mne a hrozne ma bozkaval a isli mu z ociek neraz aj slzy.. no tym ze som mu to povedala mi vobec neodlahlo..neviem preco..:,( za tie 2 roky sme sa spolu casto nemilovali.. mala som k tomu nechut..nevedela som preco..po case som na to znasilnenie ani nemyslela..zabudla som..samozrejme tak uplne sa to neda..no moj sexualny zivot na nezmenil..no nechcem od vas ani pocut o tom ze priatel ma na to mojom prezivani sexu vinu..ze ma byt neznejsi a podobne..pretoze uz viac neznejsi a ohladuplny ako je on nemoze byt uz nik.. je proste hrozne uzasny..nikdy nemysli pri tom na seba ale len na mna..no aj tak neprezivam pri tom taku exploziu ako to je velakrat vo filme..alebo nemozem pochopit ako moze byt niektora nymfomanka.. je mi to hrozne luto..a myslim si ze vela robi aj kondom..tento mesiac som si bola dat predpisat HAK..este len ju zacnem brat..ja sa len modlim aby sa moje prezivanie sexu zlepsilo.. a nemozem doteraz uverit tomu ze prve milovanie ma byt pre zenu to najkrajsie co zazije v zivote tak ja som to tak kruto stratila..:,(

mircoMY33

asik pochybujem ze sa to samo od seby zlepsi skor naopak zhorsi a moze sa este stat ze ta priatel opusti.Takze treba vihladat psychologa a potom sa to moze zlepsit

protihak

ja by som asi tych všetkych nadržancov a nenažrancov dala vykastrovať a nech sa im už v živote nepostavi....a nech niekto povie slovo o tom, že ženy sú vyzývavé a že si za to môžu same...to su riadni vymetenci, čo to tvrdia

matovicova maria

ako postupovať, keď sa syn lieči detskou psichatriou v Ba a momentálne má osemnásť, je veľmi vážne chorý, má obsedantno kompulzívnu poruchu so sizofrénnymi prejavmi, stav sa mu veľmi zhrošil,denne cestuje do Ba do školy, zdravotný stav u neho je veľmi vážny a nechce sa dať peliečiť do nemocnice, bojím sa o jeho ďaľší zdravotný stav a vývin tejto choroby, prosím o radu, ktorú mi zašlete imailom na uvedenú adresu.

matovicova maria

dobrý deň, poradí niekto,čo mám robiť s chorým synom, ktorý je liečený detskou psychatriou v Bratislave, má osemnásť, berie lieky na obsedantno kompozívnu poruchu spojenú so sizofrénnou poruchou, stav sa mu zhoršuje, berie lieky, ktoré mu nezaberajú a nechce sa dať liečiť, ako mám v tomto prípade postupovať, odpoveď zašlite na matovicova.maria@gmail.com

leerka

to ma vie nekonecne vytocit, ked niekto povie, ze ak ma zena kratku suknu a vystrih, tak nec h sa necuduje, ked ju niekto znasilni.....
preboha a kde sme, ved aj keby bola hoal, alebo len v spodnom pradle sa prechadzala po meste, tak nema nikto pravo ja jej chytit a znasilnit ju...ved sme ludia a mali by sme mat neake zabrany.....
u nas jedna starsia pani , taka krava raz povedala, sak co ja cudujete, ze tie mlade znasilnuju, ked su take vyzyvave a nosia vystrihy a sukne kratke....to muzov nabudi....som myslela, ez jej jednu tresknem.....koza sprosta....este si hclapova zastava....

xxo

v prvom rade baby, je mi to luto co sa vam stalo, obdivujem vas, ze s tym zijete a snazite sa to prekonat..
co sa stalo mne, neberiem ani nejak o znasilnenie, ani neviem ako to brat..nebudem to tu rozpisovat asi, len to som chcela, ze tiez mi to ostalo v hlave a dostala som taky "blok" tiez mi to dost dlho trvalo kym som sa dostala ako tak k tomu ako som na tom teraz..takze vam drzim palce baby, aby ste to zvladli

Plysiak

ema 12345... Viem ze ti to je trapne alebo sa toho bojis ze ked mu to povies ze ta necha (ak ta necha tak si ta nezasluzi) ale ak je normalny tak je to vylucene.. myslim ze by ste sa mali o tom otvorene porozpravat povedat ze sa toho bojis, ze to nechces, a mas k tomu odpor, a spolocne by ste mali na co prist.. nemusis sa hambit mu to povedat.. je to tazke ale zivot nie je iba o sexe.. ak ta miluje tak to pochopi, ale ber to tak ze "sem-tam" to asi bude chciet... ale po 50 to bude uz krasny vztah bez sexu :) ale asi marny pokus o rozveselenie.. no nic.. idem ja spat..

zuz

Strasne pribehY:(Baby,vsetkym vam drzim palce:)Aby ste aspon trochu zabudli,aby ste si nasli neskutocne dobrych priatelov..atd ..VELA STASTIA!:)
Normalne sa asi buem bat chodim po ulici,ked vidim kolko pripadov tu je.Ale na to ,ze niektore by som neurobila.V angglicku..na zurku ..nikdy..atd..