Pohybovy aparat - hlavne ramena a lakte

Príspevok v téme: Pohybovy aparat - hlavne ramena a lakte
jcvd

Ahojte
neviem ako zacat, je toho strasne vela, co by som tu chcel a hlavne mal napisat, aby ste aspon trosku vedeli, co mi je a ako sa citim:)..skusim len tak v skratke, potom sa mozte aj pytat, keby vas nieco zaujimalo ohladom toho..
Cele to zacalo, ked som cvicil (posilnoval) asi 4 mesiac v jednej mensej posilnovni, dovtedy som cvicieval len doma..alebo v skole na telesnej.Zacal som dost citit skoro pri kazdom cviku bolesti v klboch, take pichlave, niekedy silnejsie, inokedy menej, a cvicil som aj cez bolest. Ibaze prisiel den, kedy som nemohol zdvihnut ani jeden kotuč, take som to mal citlive, islo hlavne o ruky a ramena.Odvtedy som bol u dvoch ortopedov, nic take nezistili,boli odbery.reumu nemam, ani zapaly ako borely, a pod. ....uzival som rozne tablety na artrozu..na predpis...potom aj doplnky..ako mobilin...najnovsie GelActiv na chrupavku.pred dvoma tyzdnami som ho dobral..teraz musia byt min. 3 mesiace pauza...a co ho neberem..tak viac citim bolesti,...hlavne rano ked vstanem..take ako lamka, stuhnutost svalov...alebo ked ma na druhy den prsat...tak v ten den strasna bolest.....bol som aj na rehabilitaciu..ale dala mi fyzioterapeutka len krcnu chrbticu....raselina, ultrazvuk...celkom dobre bolo:)....a po veceroch rad sedim za netom...tak neviem, ci aj z toho to nemoze byt:)....a zistili mi miernu skoliozu..lenze mama mi povedala..ze tu mam uz od malicka...ale nejako som to neliecil, neriesil...a mozno to teraz pocitujemm.......a este, co by ste mi odporucili uzivat v tejto 3 mesacnej pauze bez tabliet s glukosaminom a chondroitinom???....co mi poradili v lekarni...tak len Colafit....na 2 mesiace cez 400 sk...momentalne som nezamestnany...takze je to dost..aj ked do toho vsetkeho co som vyssie pisal...som vrazil uz nemalu ciastku...takze asi tolko k mojmu problemu...bol by som rad, keby mi niekto vedel poradit co dalej.....este asi pojdem na elektroliecbu skusit...zdravim JCVD