ZVÁDZANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arina

utopia a to by si teda akymi taktikami robila, aby si ho tak poblaznila na dusi? napis konretne priklady, to by ma teda dost zaujimalo, dakujem, moze sa mi to zist

počasie

a nenapadlo ťa že to čo mal a čo stratil nebolo pre neho až také dôležité keď to dokázal nechať kvôli nejakej inej?

mia

práveže my sme už spolu boli a túžba je z oboch strán len tá jeho priatelka mi ho prebrala ked sme boli spolu a chcem to dotiahnut do konca aby si zniova spomenul co mala a co stratil

hmmm2

hmm, tak ja by som chcela nieco podobne ale spravit to nezadanemu chalanovi, ktory je sice zalubeny , ale platonicky. chcela bysom ho poriadne namotat na seba. co mam robit ? mam sa nejak pekne obliect? co mu mam hovorit..inac pozname sa uz dlhsie a sme ako tak kamarati...tak?:)

machulka006

dosť chorá otázka...
skús si predstaviť že ty máš priateľa, a nejaká slepica by doma len kula plány ako ti ho prtiehnúť... by si sa potešila ? ? ?

utopia

Ja by som také nič nerobila,žeby som sa po chlapovi vešala,lebo taký chlap si pomyslí: dalšia slapka. Možno si s tebou užije ale len raz. Neviem či ho chceš na sex alebo aby sa do teba zabuchol. Ja by som chcela skor to druhé,radšej by som ho zvádzala pomaly aby na mna stale myslel,aby sa po nociach prebudzal a uplne by som mu poplietla myseľ. Vtedy ked už bude pobláznený on sám príde z teba strhnúť šaty. Skor by som chcela dobyť jeho dušu ako jeho telo. Vyspať sa s niekym nieje umenie ale získať si ho,to už je pre ženu uspech.

cyborg

Tak tak, naha a najlepsie aby bol obleceny tak ze ho rychlo vyzlecies resp sa dostanes k neho penisu a potom uz je to na tebe bud rychlo zacat fajku alebo rovno na neho sadnut...