menstruacia

Príspevok v téme: menstruacia
anicka

dostala som krami pred 4dnami lenze bolo belmi slave skor by som ich povazovala as vitok.man attach as ci niesom tehotna pretoze som male sex bez ochrany . Akurat pred mesiacom som zacala brat anticonverpciu. Urobila som si aj tehotensky test po mojom datume a my vysiel negativny.moj priatel tvrdi ze je vsetk ok a plus k tomu ma v robote vystresovali tak ze som sa pohadala s nariadenim a hned na treti den som ich dostala.prosim poradte.

hmm...

ja toto nechaaaaaaaaaaaaaaaapem!! .. dievca: 1.beries antikoncepciu 2.dostala si kramy - aj ked slabe, to je tym ze si zacala brat antiku, organizmus si zvyka... 3. urobila si si test ... a ty sa FURT BOJIS ZE SI TEHOTNA?? .. a co si myslis, ze si panenka Maria??? ... no co dodat .. akurat este, dievca nauc sa pisat ... som to musela trikrat citat a domyslat si, co si to tam vlastne chcela napisat...

wwwwwwwwww

ked beries hak tak ako mas, NIE SI tehotna, nemas byt z coho, ked sa tak bojis, tak pouzivaj ine metody...Slaby menzes je uplne normalny, ked sa berie hak, niekedy ani nemusi vobec prist. NIE SI tehotna, chapes?????