Stitna zlaza

tiny

Chcela by som sa spýtať, či je moc vysoká hodnota TSH 6,83 mIU/ml./aby som nestrsovala zbytočne/ Pri lekárke som ešte totiž nebola a sestrička mi nepovedala nič. Už sa liečim na to 2 roky, len pre tým som ju mala maličko zníženú.... ďakujem.

drjana

V Bratislava v Auparku v Bio-obchode predavaju nemecky kokosovy organicky olej. Posledne vyzkumy ukazuju, ze 3 lyzice kokosoveho oleja podporuju a vyrovnavaju funkciu stitnej zlazy. Taktiez velmi ucinne su morske riasy, ktore Japonci jedia pri sushi, tiez morsky vytazok "Kelp" (anglicky). Stravou sa da cinnost upravit aj ked si to vyziada trpezlivost a regularnost. Lieky nedoporucujem, pretoze by sa museli brat uz nastalo. Prv nez sa dat na drasticke lieky, pokus sa to upravit stravou, ak hovoris anglicky, precitaj si posledne vyzkumy a informacie na Google. Alternativna medicina ma ovela lepsie sposoby na upravu stitnej zlazy nez ortodoxna medicina.

RNG

Aljoska, ja si myslim, ze je lepsie veci napravit dodanim chybajucich mineralov a nechat telo vyriesit problemy samo, nez okamzite rezat.
To prichadza do uvahy len pri ohrozeni zivota, kde su minuty vzacne.

aljoška

Ahoj jaeny.Tie vlajky slúžia na to,aby si upozornila admina na nejaký zlý,neslušný príspevok.Kukni na prvú stranu "Ako ohlasit zlý príspevok", či ako to tam je.Skype ide,sluchadlá nie,ale ešte som sa im vobec nevenovala.Adnes večer mám aj tak nočnú.

aljoska

Denisa,do Lubochne sa treba objednat telefonicky na t.č. 044 43 06 111.Tam ti určia termín.Poprípade skús www.nedu.sk a skús sa objednat mailom.Myslím,že tam majú nejakú adresu.

denisa

Ahoj, chcem ta poprosit Aljoska, porad mi ako sa dostat na vysetrenie do Lubochne? Som z Trnavy a chcem sa tam dat vysetrit. Mam strumu a znizenu cinnost st. zlazy. Budem ti velmi vdacna.Dakujem