Ako mam bojovat?

Príspevok v téme: Ako mam bojovat?
katinka7

Ahojte zeny, poradte mi prosim! Akymi zbranami mozem zabojovat o chlapa na ktorom mi nesmierne zalezi? Viem, ze ma ma rad, ale ma aj dlhy vztah z ktoreho sa asi boji odist alebo sa nevie rozhodnut. Ja som dost tvrdohlava a vobec nemam chut bojovat- o chlapa, ale kaslat nanho, mam predsa svoju hrdost ( pani, nic v zlom, ale som z rozvedenej rodiny a som poznacena rodinnym feminizmom;-) Lenze priznavam ze som dost zalubena a na druhej strane to ani nechcem- kaslat nanho. Uz som to aj spravila, ale vzdy sa vratil. Ale s tou oficialnou to asi nikdy neriesil, vidaju sa malo. Teraz mame letne prazdniny, takze sa neuvidime. Chcem mu povedat, nech na mna zabudne a cez leto sa nam obom vyliecia rany, ale moja o skoro o generaciu starsia kamoska, co nas oboch dobre pozna mi to v ziadnom pripade nechce dovolit a kaze mi bojovat. Lenze ako? Ja neviem hrat slabe ziena co je zufale, stale ho bombarduje a podobne. Ja mu neviem poriadne ani povedat co k nemu citim, davam to najavo len skutkami...Ja fakt neviem...Dik za rady a " kasli nanho" mi prosim nepiste a ani kritiku, ze som do toho nemala ist to viem aj sama a keby som si to vsetko vedela zakazat, isto by som to urobila! Tak dik...

klara333

každý má inú situáciu á na každom z nás je ako sa rozhodne samozrejme nemoze sa rozhodnut len jedna strana- na všetko treba dvoch a u mna na to dvaja sú preto konám tak ako konám ja ti držím prsty

katinka7

Klara, neviem vsetko o tebe a tom dotycnom, takze sa mi dost tazko na to nieco hovori. No neviem, ci mne by sa chcelo bojovat len o nejaku jednorazovu zalezitost. Asi by som sa na to vykasla, ale ty vies... Ja viem, ze s nim budem casto, u nas sa neda prilis zabranit zamerne vyhybaniu sa, aby sme to zdolali, takze to zrejme necham volne plavat a bud sa rozhodne, alebo mna to prejde alebo si vsimnem aj niekoho ineho. Vecne to trvat nebude, lebo nie je iste, ci po roku budeme este obaja v tom istom prostredi a neodideme kazdy do ineho mesta a tym sa aj rozideme...zrejme cas ukaze, inak to nevidim...

klara333

myslim to tak že som silna a sebavedoma ale ukazala som mu že som aj velmi citliva...dokonca som sa pred nim rozplakala (nie naschval) v telefone ked mi bolo hrozne jednoducho vie ze pod tou sebavedomou sa skryva citliva a nežna stvora

klara333

katinka7 som silna ale on pozna aj moje nezne a slabe stranky to len zo zaciatku terba takto a ci sa namotam no namotam samozrejme ale moj nazor je taky ze prva laska ked je naozaj velka ma byt zo vsetkym co k tomu patri aj sex pretoze potom mozes lutovat ze s tymto som mala prvu pusu, s tymto prvy oral, s tymto prvy sex...

katinka7

Klara333, ja som praveze vzdy bola sebavedoma a silna zena, tak ma aj on vnimal, no po case zistil, ze mam v sebe skryte aj svoje city a slabosti tesil sa z toho, ze sa mu to podarilo, dokonca raz som aj machroval, ze on uz vie aka som, ze nie len taka silna zena, ale aj slaba a dal mi preto taku milu neznu prezyvku ako zdrobneninu mojej osobnosti a myslim, ze prave to sa mu na mne pacilo a tesi sa z toho, ze som zostala pri nom neznejsia a cilivejsia a prave jemu ukazala co pred inymi skryvam, ale co ho skutocne ku mne taha teda vobec netusim....A co sa teba tyka, nenamotas sa potom este viac?

klara333

no mame toho trošičku spoločneho...BOJUJ! vždy je dolezite aby si bola stastna ty a nie niekto iny mne toho mojho ina zobrala a su spolu len kvoli kariere a chcem ho naspäť aj ked len nachvilku. Držím ti prsty a nehraj zúfalú zahraj radšej sebavesomú treba hrať ako ho máš pod palcom aže ťa chce. ja som bola zúfalá a nepomohlo a teraz ked sa správam ako jeho sen a poriadne sebavedomo ked mu hovorim ako ma chce tak ma zrazu chce a túžba sa v nom prebudila a hoci viem že ho možem mať len na jednu noc bojujem pretože to stojí zato citit aspon raz tu vášen u muža ktoreho miluješ. Držím ti prsty a nevzdávaj sa

katinka7

Mila Diva, velmi pekne ti dakujem za podporu. Je pravda, ze povedat mu co citim, je pre mna velky problem. Ale je fakt, ze bud to unho asi zaberie alebo pochopi, ze mi nema ublizovat a necha ma tak. Myslim, ze nevie presne aj ked mozno tusi co k nemu citim. Minule som mu povedala, ze sa onho bojim a myslim, ze ho to trochu prekvapilo,ale asi aj potesilo, lebo som to dala najavo prvy krat. Reakciu som nevidela, lebo to bolo cez sms. Myslim, ze je nevyhoda aj to, ze nie sme vsetci traja z jedneho mesta. Bud je s nou a ja som daleko, alebo je so mnou a ona je daleko a preto ked s jednou je, netlaci ho tak svedomie, lebo druha je daleko. A ci ma lubi alebo nie, sama neviem. Ak nie, tak je to v poriadku, viem ze lasku si clovek nevynuti a lutost by ma znicila! Ked je ale so mnou, stara sa o mna, vari, nakupuje ked ja nemozem, alebo nechcem, lebo ma to nebavi, a tiez sa o mna aj boji, viem to lebo som ho uz skusala a nieco nanho zahrala, ale strachoval sa aj ked mi bolo ozaj zle vynadal mi, za to, ze som to nepovedala, ale hrala hrdinku. Tak ja neviem....