Ako mam bojovat?

Príspevok v téme: Ako mam bojovat?
katinka7

Ahojte zeny, poradte mi prosim! Akymi zbranami mozem zabojovat o chlapa na ktorom mi nesmierne zalezi? Viem, ze ma ma rad, ale ma aj dlhy vztah z ktoreho sa asi boji odist alebo sa nevie rozhodnut. Ja som dost tvrdohlava a vobec nemam chut bojovat- o chlapa, ale kaslat nanho, mam predsa svoju hrdost ( pani, nic v zlom, ale som z rozvedenej rodiny a som poznacena rodinnym feminizmom;-) Lenze priznavam ze som dost zalubena a na druhej strane to ani nechcem- kaslat nanho. Uz som to aj spravila, ale vzdy sa vratil. Ale s tou oficialnou to asi nikdy neriesil, vidaju sa malo. Teraz mame letne prazdniny, takze sa neuvidime. Chcem mu povedat, nech na mna zabudne a cez leto sa nam obom vyliecia rany, ale moja o skoro o generaciu starsia kamoska, co nas oboch dobre pozna mi to v ziadnom pripade nechce dovolit a kaze mi bojovat. Lenze ako? Ja neviem hrat slabe ziena co je zufale, stale ho bombarduje a podobne. Ja mu neviem poriadne ani povedat co k nemu citim, davam to najavo len skutkami...Ja fakt neviem...Dik za rady a " kasli nanho" mi prosim nepiste a ani kritiku, ze som do toho nemala ist to viem aj sama a keby som si to vsetko vedela zakazat, isto by som to urobila! Tak dik...

diva

Katinka7 ja viem že to je velmi ťažké.Ja keby som mohla vratit čas tak mu teraz poviem že ho lubim.A že chcem byt s nim aj ked to bude obnasat vela problemov ale že to zvladneme,vieš lenže u mna je už na to neskoro.Ale rozhodne sa musi rozhodnut.Povedz mu že ho lubiš že xes s nim žit u mna tomu zabranila zbabelost,teraz to lutujem.Ale tiež pokial ta nelubi katinka tak to nema vyznam iba by si sa trapila,ale tak určite to citiš či ano alebo nie a ak si presvedčena že on ta lubi ty jeho nevzdavaj to ved to je uplne super ked si aj s jeho rodičmi rozumieš,ja som sa bala aj tohto čo na to povedia ostatni a to bola taka blbost...teraz už by mi to bolo jedno hlavne že nam by bolo dobre strasne ti držim palce nech ti to vyjde a nemyslim že musiš nejako extra onho bojovat pokial ma rozum tak urobi spravne a zostane iba s tebou.

katinka7

Ahoj Diva, velmi si mi pomohla. Vies, stale sa trapim. On ma rad asi obe alebo neviem, myslim, ze kazda sme ina. Ja ju moc nepoznam, zato jeho celu rodinu uz hej, este aj rodicom som sympaticka. Mam v tomto tolko vyhod, kedze na nu si tusim dlho zvykali, ale myslim, ze moje plusy u nich su mi momentalne aj tak zbytocne. Aj nasa spolocna o generaciu strarsia kolegyna ma nuti bojovat, ale ako? Ako ho mam donutit teda nenapadne k tomu, aby sa rozhodol a mam na mysli pre mna, lebo pre nu sa uz x krat a stale ho to taka ku mne? A aby to nebolo formou natlaku, lebo lutost by som nezniesla. Doteraz som nemala problem so samotou, bolo mi tak snad lepsie ako teraz...

diva

ahoj Katinka7.Mne sa stalo niečo podobné,ale dufam že ti to aspon trocha pomože.Ked som dotyčného stretla on aj ja sme mali vzťah.Lenže sme sa do seba zalubili aj ked tiež sme si to priamo nikdy nepovedali,on aj ano, ale ja som to vtedy nexela počut, nexela priznat.A on bol ochotny ukončit vzťah pre mna.Ja nie.Mala som hrozny strach so všetkeho čo by sa stalo...Všetko sa to odohralo tak rychlo a ja som sa zlakla.A navyse som si nevedela predstavit,že sa rozidem s priatelom-je velmi dobry vždy ma velmi lubil staral sa o mna len u mna laska už asi akosi vyprchala.Teraz je dotyčný ženaty.Ja som stale s priatelom ale už to nie je ono.Stale myslim na to ake by to bolo s nim keby som mu povedala že aj ja ho xem.Stale na neho myslim aj ked je to už dost dlha doba čo sa nevidame, nerozpravame.Prosim neurob taku istu chybu ja už to nemožem vratit spat aj ked viem že tvoja chyba to nie je že to ON ma vztah,ale fakt bojuj o neho lebo olutuješ tak ako som ja:-((((((vela stastia

katinka7

Asi mame obidve slabochov co nas sice maju radi, ale nevedia sa priznat a tak radsej klamu. Len nechapem to svedomie! Ked som to davno este riesila, tak povedal, ze sa velmi trapi a ona nic netusi,lebo on to " maskuje" a raz som ho pristihla aj plakat. Vlastne potom este raz. Raz v noci ked si uvedomil, ze sa do mna zalubil a potom o pol roka, ked sme sa hnusne pohadali. Dve hodiny pred jeho velkou a dolezitou skuskou na ktorej mu zalezalo som mu povedala, ze budem dlho predychavat aky je klamar...bez slova odisiel a po pol hodine sa vratil vyplakany. Uz sme davno zmiereni,no trvalo nam to mesiac ( po tyzdni sme sice hrali ze sme opat kamarati, ale)kym sme to dali uplne do povodneho stavu a zachranovali nas vsetci ale teraz sme uz vlastne tam kde sme boli. Aj ked to bola len reakcia na moju zufalost, nikdy by som nepovedala, ze ho takto ako kolegyna podrazima to ma bude stvat este dlho. No evidente ako sluboval, ze si to navzdy zapamata neplati, lebo nevydrzal a je spat. Len dokedy. Vcera sme mali citlivu debatu. A povedala som mu, ze mi na nom zalezi, lenze nie som sama a potom neviem ci sa mozem tesit z tych jeho peknych prejavov a pocitov. No neviem, ci to nieco s nim uz konecne spravi...Bojim sa ze zase nie a to este netrpezlivo ocakavam menzes!Hm..u mna asi tak

utopia

Ja nerozumiem takému druhu lásky. Holki ak by vás chceli tí chlapi tak by s vami boli. Bud niekoho chcem alebo nechcem ale strednú cestu nepoznám. Tak len čakajte,posilnite si aspoň trpezlivosť.

timmy

Ja mam rovnaky problem boji sa o mna stara sa proste chobotiny..keby mu ide len o sex a nahradzanie jeho priatelky tak preco sa potom tak staraaa -??????

katinka7

Nie som naivna, viem, ze ak by strasne chcel byt so mnou, opustil by ju, ale to ze nie je so mnou len pre jedno viem naisto, lebo tak ako sa stara a boji o mna to este nikto nerobil a az na toto, kedze to tak nevyzera, viem ze si ma vazi... to sa tazko vysvetluje, ale o co mu potom ide? Asi mu vyhovuje, ze kym nie je s nou tak mu ju vo vsetko nahradzam. Lenze ako to potom dokaze zvladat ked je s nou? Ja to proste nechapem!

utopia

Nikdy by som nebojovala o chlapa ktorý ma nechce. Ak by si bola taká,až vtedy možeš tvrdiť,že máš svoju hrdosť. Pochybujem že ti tu niekto niečo mudre poradí..