Prosim dodajte mi silu..povzbudte ma..,

wowo

ja mam tiez take obdobie.a ako ho travis myslim prakticky? ja nic poriadne neurobim doma,,nic sa mi neche a mam odpor vtedy k praci.ja viem ze to musim prelezat pri filmoch,,,aj tie ma nebavia,ako vsetko ine ma nebavi, alebo sa nutim do prechadzky .Viem ze to prejde, mavam to tak 3 dni niekedy mam taky blby mesiac..ale potom sa to rozbehne zas ked ma nieco nastve, alebo potesi.

vtacik-letacik

Dakujem vam vsetkym za pekne myslienky a povzbudenia..Dnes mam uz lepsiu naladu..najlepsie je ked nad tym co ma trapi nerozmyslam, iba si hovorim..ze to dopadne dobre..Nie je to lahke, lebo nejde len o to, ze obcas pride na mna "dep"..ale je to tym ze niektore veci co ma trapia sa tykaju zdravia a to nie je len take lahke zmenit..

lubos555

ja sa tiez pridam a velmi rad, nadhernym uryvkom:)
Hladanie nie je potrebne, smrt vedie k nicomu. Vsetko je jedno, preto bud stastna/y - a sice hned teraz. Laska je jedina skutocnost tohto sveta, pretoze je Vse-jedina. Paradox, humor a premena su jeddine platne zakony. Neexistuju ziadne problemy, ziadne neboli a nikdy nebudu. Povstan k boju, oslobod sa od svojho hlbania, zahod starosti a cit sa na tomto svete prijemne. Nepotrebujes sa stavat zivotu na odpor. Chci jednoducho len svoje dobro. Otvor oci a pochopis, ze si ovela viac ako si myslis: Si svet a kozmos. Si jedinec, ale aj celok. Vsetko je nadherna hra Boha. Prebud sa a
nauc sa opat smiat. Nerob si starosti, bud jednoducho stastna/y, uz si slobodna/y!

[zruseny12]

vtacik-letacik-ZIVOT JE JAVISKO NA KTOROM CLOVEK MUSI HRAT,AJ KED SRDCE KRVACA TY SA MUSIS SMIAT.../KUP SI B-KOMPLEX V LEKARNI POMOZE TI NA PSYCHIKU/

panika

Ahoj, zrejme sa to stava kazdemu z nas ze proste pride cas,ked nevladze a potrebuje vypnut.Nesil to, urcite znovu naberies energiu a silu, ktoru potrebujes.Ja tomu hovorim : po kazdej burke musi vyjst slniecko..a doteraz to vzdy vyslo :)

jaaa

ahoooj, myslim, ze silu ti dodam, uz len tym, ze ti napisem :))) lebo tymto ti preukazem, ze mam pre teba pochopenie, pretoze kazdy ma svoje dni, prezivame stresy, je strasna uponahlana doba, a prave preto s tym musime bojovat, ver mi, ze aj ked ti nieco nevychadza, nedari sa ti, pridu aj svetle dni, kedy budes stastna, a uvidis, ze vsetka energia, ktoru teraz vynalozis, sa ti vrati a pochopis, ze zijeme len raz a nemozeme brat vsetko len tragicky, vsetky problemy maju svoje riesenia, len ich treba najst, takze hlavu hore :))) keep smiling