nenavidim zivot

igua

zuzu lienka, to nie je demagogia, to je zivotna skusenost. a nenapisala som, ze hak to sposobuje, ale ze to zhorsuje. a ani som nenapisala, cim konkretne sa liecia psych poruchy, ani o nejakych zavaznych pripadoch depresie... ale myslim, ze je naivne mysliet si, ze hak je v tomto smere neskodna. a to nehovorim o mnohych dalsich. ale niekto s nou nema problem, takym zenam zavidim. ja ju brat nemozem prave kvoli tym psych. problemom.

luciferka

to mozno ano, ale stalo sa ti niekedy ze ti tvoj otesc vycital kazdu korunu, ktoru si vyuzila fakt len na to co si potrebovala? ze ti hodil peniaze ako psovi? ze tebou opovrhoval?

zuzu lienka

preco by si si nepytala od rodicou peniaze?..ved oni maju zo zakona vyzivovaciu povinnost voci tebe az do 26 r. zivota, kedze sa sustavne pripravujes na vzdelanie

luciferka

pracovala som celu strednu skolu poas leta, a dostala som poistku ked som mala 18 rokov, a mala som celkom fajn podnajom, nebol az taky drahy, tak sa to dalo....

luciferka

ano zatial som studentka, mam prvy rocnik, a do agusta som studentka, tak mi nevrav ze klamem, ja len vtavim ze sa mi to ruca, na mojom ucte je 90korun, ak sa to nezmeni, tak sa mozem za skolou len pozerat

zuzu lienka

LUCIFERKA: napisala si nizsie: "studujem specialnu pedagogiku- poradenstvo a pedagogiku mentalne postihnutych v blave", tak nas tu neopijaj, ze nemas peniaze na studium..co vlastne je pravda z toho, co si napisala?

luciferka

stipko urcitre nie, rodina nie je na tom tak zle...... ale pytat peniazr si nemozem a ani nechcem....., no co uz, zivot je raz taky

apres moi

Luciferka a neda sa vybavit stipko?To mi je luto s tym priatelom, je to nanic,ked ti nieco unika pomedzi prsty.