nenavidim zivot

apres moi

Luciferka,presne tak.Mam silne nutkanie to urobit,ale pisem to sem,aby ma to preslo. Zatial som nenasla lepsi sposob, ako si mam pomoct.Robim co mozem.

luciferka

igua no spajat psychicke problemy s HAK sa mi nezda rozumne, aspon tie moje nie, moje boli vzdy bez ihladu na HAK

igua

najhorsie je to PRAZDNO ako ste spominali. ja som ho nemala uz skoro rok - odkedy som vysadila antikoncepciu. ta za to mohla. tak si na nu baby davajte pozor!!! je to sajrarjt...

luciferka

zwedavus prepac ale fakt sa mi to tu nechce vypisovat este raz, ak chces precitaj si nizsie
a apres moi nehnevaj sa ale ak by si to chcela spravit nevravela by si to nikomu a urobila to, takto volas o pomoc, aby si to robit nemusela, a myslim ze samovrazda nie je riesenie.....

zwedavus

apres moi, prave preto sa pytam, ze aky mate dovod sa takto citit.. co konkretne vas trapi.. kazdy ma v zivote aj tie zle obdobia a netrvaju len den, dva.. obcas su to dlhodobe zalezitosti.. aj take su sucastou zivota.. ale nemozu byt v zivote len tie zle obdobia.. treba sa proti nim vzburit, bojovat a premoct ich.. vsetko sa da vyriesit, aj ked to nie je kratkodoba zalezitost.. keby sme vsetci mavali len cierne myslienky, tak co by to bol za zivot?? ziadna radost, nic.. treba si zivot usporiadat tak, aby kazdy pocitil to krasne.. neviem ci sa tu o tom niekomu chce rozpravat, ale preto som to napisala.. takze aj tebe, vam drzim palce, aby sa ti to podarilo.. a aby si zo zivota citila to krasne a podarilo sa ti vsetko dat do poriadku..

luciferka

zuzu lienka, pekne sa to cita, pekne sa o tom uvazeju ale neda sa podla toho zit, mam podobnu celu knizku ak by som sa dokazala riadit podla nej tak mam krasny zivot ale neide to, aj tak dakujem, fakt...
iwa studujem specialnu pedagogiku- poradenstvo a pedagogiku mentalne postihnutych v blave

apres moi

Gratulujem ti zwedavus!Ty ten pocit zrejme nepoznas.Cim menej ludi to vie, tym lepsie.Asi si nikdy k sebe necitila taku nenavist,ktora by ta nutila sa zabit.A asi si nikdy asi nezazila pocit nezmyselnosti zivota.Nemyslim depku,ktoru zazije za svoj zivot skoro kazdy.Myslim dlhodoby pocit.Vlastne ani neviem, ci sa to pocitom da nazvat.Mozno je lepsie povedany vyraz nicota.Citila si sa niekedy ako telo bez duse?Dlhsie ako mesiac?

zwedavus

hej, ludia.. tak toto nie??!! rozmyslat o tom, ze by som si mala vziat zivot?? NIKDY!!! lebo !!VZDY!! je pre co zit.. lebo kazdy problem je riesiteleny.. lebo kazdy zivot prinasa aj krasne, aj smutne obdobie.. ale vsetko sa da zmenit!! takto je velmi tazko poradit, ale najlepsie bude, ak by ste napisali z akych dovodov by ste si ten zivot chceli vziat.. necitala som vsetky prispevky, takze neviem ci to tu uz bolo spomenute, ale aj tak by ste mohli napisat to zname PRECO.. ak by mal hocikto naladu, potrebu, chut sa vykecat, tak kludne piste.. vsetko sa da, len treba chciet.. takze hore hlavy a bojujte.. o vsetko to krasne co vas este len v zivote postretne.. tak si to nenechajte ujst a nepremarnite to vlastnym omylom!! krasny vecer..