nenavidim zivot

luciferka

mate stastie ze nie ste ako ja,mozno som ina, a som krava a hlupana,ale som to ja.nechcela som nikoho urazit ani postvat nikoho proti sebe aby ste sa tu aj ini urazali, ja len neviem kam sa obratit, nemam uz nikoho kto by ma aspon vypocul nieto este poradil, ale dakujem, nechajte tuto temu upadnut do zabudnutia

kamos

leninka, tak si zaloz temu. Som rad, ze aj ty si luciferke tymto potvrdila, ze by mala pisat len o skutocnych problemoch a popisat problem, aby jej ludia mohli dat nejaku radu. Nie len vypisovat kraviny.Kazdy clovek je raz stastny a raz nie.

leninka

no pravda je ze luciferka by mohla napisat co tazi ju a preco ten zivot berie tak ako ho berie...ja som tuto temu zobrala vazne...

hmmmmm

zuzu lienka, mas s tym problem? .. daj ju zrusit.. dovolim si povedat, ze tu boli a aj su blbsie temy, ale svoj problem by mohla aspon naznacit

leninka

zivot vie byt niekedy nespravodlivy...a ked vas zacnu podrazat ludia ktorich lubite a vazite si ich, zacnete pochybovat o celej svojej existencii...upada sebavedomie, upada chut do zivota...a do toho kopec inich tazivych zivotnych udalosti...mozno tie slova nenavdiim zivot su prisilne, ale ja som to skor brala ako vyzvu o pomoc od cloveka ktory ju momentalne potrebuje...ja sa liecim na depresiu a naozaj nie je lahke s tym zit, hlavne ked mate recidivy a nikdy neviete ako to bude dalej...

zuzu lienka

dobre teda vsetci mudrlanti, tak kde je vlastne problem luciferky?..to je len dosledok..ukazte mi kde napisala co len jednu pricinu..inak je fakt tato tema zbytocna..tym, ze luciferka tu nenapisala o svojom probleme ani makke n, tak zavdava pricinu ku podpichovacnym prispevkom

kamos

Preco nenapisete, aky mate problem, ale urazate ostatnych. Niekto ma zivot rad a niekto ho nenavidi? To neni problem. To je oznamovacia veta.

luciferka

vies kamos mozno pre teba je lahke rozhovorit sa o svojich problemoch, ale pre mna to lahke nie je, mozno som len cakala na pomocnu ruku a akurat som dostala urazky zo strany druhych ale uz som si mohla asi zviknut za tych 20 rokov

leninka

mne to nepripada ako nezymselna tema, ved ona ma problem, ja ho mam tiez...preco asi napisala ze nenavidi zivot?...psychika je tiez o zdravi cloveka a mnoho krat nam vsetky fyzicke choroby vznikaju zo zlej psychiky