anál

galilea

nie vobec a kolko stoji ti nepoviem ja som ju kupovala v zahranici a tu stoji okolo 1,60 euro na slovensku neviem ale tiez asi tak bude stat ,,,skodliva nieje neboj sa ;) daj vedet ,,,

galilea

ahoj vala :.....mi sme to robili tak ze najskor pusou a medzi tym prstekmi tam aj anal a pouzit vazelinu bielu kupis v lekarni a potom to ide no mne sa to viac pacilo ako normalne ;)

hoska

ono je dost dolezite aby ste boli aj vzrusene...treba poriadne nagelovat...alebo naslinit...a potom to treba pomaly prstekmi roztahovat...a trpezlivost...inak to nejde

dragonka

podla toho ako to chce partnerka aj partner mna napriklad to vobec nebolelo
len na to treba mat docela velku chut to aj chcet a nebat sa hlavne my sme po prvy krat nepouzili gel a bolo to vyborne mozem povedat z vlastnych skusenosti ale rozsdiel bol v tom ze som ani nepotrebovala
a ked sme to uz skusali s gelom ma to stipalo tak to robime bez gelu a je to v celku fajn mne sa to paci :)) len sa toho netreba bat a treba to chcet...

aj ked pravdu povedat ja som partnera zneuzila :DD takze asi tak...

vala

no je to fakt bolestive. skusili sme vsetko: gel, rozne polohy, najprv pomaly prstami ale nic nepomaha, bolí to a boli to este aj 2 dni potom aj ked sa to ani poriadne nepodarilo. napiste niekdo ako na to? chceli by sme to vyskusať. priatel hovori, že je to ine, tesnejsšie a draždivejšie.