Prvá návšteva gynekológa

Príspevok v téme: Prvá návšteva gynekológa
zvedava zaba

Chcela by som sa spýtať, že ako si mám nájsť gynekológa. Mám dojsť len tak bez objednania alebo si mám nejakého vyhľadať v zozname a zavolať (to mi je trápne)? Ďalej sa chcem spýtať, že odkedy (vek) mi môže predpísať antikoncepciu? A odkedy bez vedomia rodičov. A či všetko, čo poviem, sa naší nedozvedia (čo poviem gynekológovi).

lenulik:)

s kondomom?alebo ved si popytaj antiku a ona ti predpise ktora sa bude hodit na tvoj vek..ale ti predpise napr.pharmatex to su len take capiky ktore si zavedies do posvy pred sexom a ked sa to rozpusti chrani to presne tak ako hormonalna antika len je to tak ze si to das kedy budes mat sex :)no asi tak...a teraz mas kolko rokov?

lenulik:)

no ja som na prvykrat sla s mamou.ta mi odporusila svoju gynekologickua sla tam normalne somnou...no ty asi chces ist sama..tak si proste normalne najdi nejaku gynekologicku ambulanciu v zozname v tvojom meste a bud tam zavolaj normalne ze by si chcela ist prvykrat ku gynekologicke a ci ta mozu vziat(lebo mozno uz maju vela a nebudu brat)alebo tam zajdi zaklop a opytaj sa:povedz ze nemas este zalozenu kratu unich a chcela by si chodit knim..musis sa vela pytat a hlavne povedz ze u nich niesi zaregistrovana ze si tam chces unich zalozit kartu..je to pohodicka...sestricky su mile ved su tam same zeny nemas sa coho bat...hormonalnu antikoncepciu ti predpise asi az od 18 ale to je individualne podla toho aku ti odporuci mozes aj skor zacat..a vsetko co jej povies sa tvoja mam nedozvie...lekarske tajomstvo.nemusis a bat.