AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

ema20

jáj ano ty máš trošku iný príbeh už si spomínam....ja neviem ani prečo sa to pýtam asi mám tendenciu sa trízniť rozmýšlaním....ja som len chcela vedieť že či aj ked sa mi už neozýva môže mať ešte záujem. Ale to či si ty napisala že bývalý sa chcel tak neskoro k tebe vrátiť to by som ani ja už nebrala lebo to už potom asi nieje o Láske či nie?
Lebo ked niekoho ľúbiš tak ti chýba a chceš s ním byť...
a nie že o pár rokov si spomenieš že s ním asi chceš byť.Ale to je vlastn jedno...

adriana

Ahoj :-) Nie, to som nebola ja, ja som písala iba to, že niekedy odlúčenie pomôže, aby si obaja uvedomili, čo v tom druhom majú, potrebujú dozrieť a usporiadať si veci v sebe, aby mohli spolu fungovať dalej, niekedy to veľmi pomôže. Ja som mala iba také "tendencie návratu" s expriateľom, tiež sme dozreli a spoznali samých seba, lenže ja som medzitým spoznala terjašieho priateľa a zamilovala som sa :-)) Ale inak by sme sa zrejme dali dokopy s bývalým...
Prečo, stalo sa niečo také s ex, že nad tým uvažuješ?

ema20

aha a ti si nebola ty čo to tu piasala že odporuča sa rozisť s priateľom vraj to potom naprvaí vzťah a že sa teraz milujú ešte viac?? že si sa vrátila k bývaléme? že by som si ťa pomylila..

adriana

Myslíš ten prvý vzťah?? No on ma stále ľúbil,ja som to ukončila,a po čase som sa ozvala ja,ale až po dvoch rokoch, a stretli sme sa párkrát ako kamaráti, ale ja som sa zamilovala donho ako nejaká puberťáčka :-) On vtedy nechcel vážny vzťah, iba také "stretávanie sa",a to som odmietla..a po roku prišiel on za mnou, prátkrát sme sa stretli, a potom on chcel byť so mnou a mať vážny vzťah, ale ja som už nechcela...
Neviem, či si myslela to, lebo s terajším priateľom sme nič podobné neriešili...

adriana

Myslíš ten prvý vzťah?? No on ma stále ľúbil,ja som to ukončila,a po čase som sa ozvala ja,ale až po dvoch rokoch, a stretli sme sa párkrát ako kamaráti, ale ja som sa zamilovala donho ako nejaká puberťáčka :-) On vtedy nechcel vážny vzťah, iba také "stretávanie sa",a to som odmietla..a po roku prišiel on za mnou, prátkrát sme sa stretli, a potom on chcel byť so mnou a mať vážny vzťah, ale ja som už nechcela...
Neviem, či si myslela to, lebo s terajším priateľom sme nič podobné neriešili...

ema20

no adriana chcela som sa ťa práve na to spýtať že ako to bolo u tebe či sa ti ozval potom prvý on alebo ty? A kto sa chcel dať dokopy?

adriana

Ahojte, ema20, tu som :-) Kľudne sa pýtaj, ak budem vedieť, odpoviem :-) Príspevky priebežne čítam, len nie vždy mám čas napísať..K Schii snád iba toľko, že ak sa on takto zachoval, je to tak asi lepšie...dôležité je, že si sa z toho dokázala rýchlo pozbierať a ísť dalej.
Luuli, hmm, ešte stále sa trápiš kvôli nemu?
Ema20, neozval sa? Myslím, že robíš dobre, ked sa Ty sama neozvýaš, je to lepšie pre Teba..

ema20

Halooooo! to už sem nikto nič nepíše? kde ste všetky? Luuli ako sa máš? a vlastne všetky baby? A adriana?na teba by som mala otazočku...

ema20

Ahojte, noo schia konečne si späť :)to ťa fakt obdivujem že si to tak skoro preskočila aj ja by som chcela ja teraz ešte len pomaličky kráčam a neviem sa odhodlať to preskočiť,aj ked už som dosť postupila o pár korkov.Môj bývalý sa už neozýva a snažím sa ani ja jemu a celkom mi to zatiaľ ide,tak dúfam že mi to vydrží.No pre mna to bol prvý vzťah aj rozchod tak asi preto je to také....
Tak sa majte krásne baby a žite/me v šťastí aj ked niekedy sa to úplne nedá...

satipe

ahojte babeny,teda schia!!!klobuk dole:-)si to zvladla,mam radost z teba,lebo tie tvoje zdepkovane pisacky,teda nic moc,ked si bola natom tak zle..tak dufam,ze vsetkym babenam a chalanom tu bude uz len lepsie,ako tebe:-))pekny den