Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

schia

Ahojte ľudkovia :))
tak teda som tu stará dobrá schia :))))
No viem,že mnohé si dáte otázku,že čo to bolo za lásku,že sa tak rýchlo z toho dostala.Je to len o skúsenostiach o prežitom!Ja som to vždy hovorila,že pre mňa je najťažší odchod! Preto som Vám často závidela to ,že ste mali už "PO" a ja tu toľko naťahovala "pančuchy".Tak ale to je to čo som spomínala,že ak raz vzťah skončí pre mňa-teda ak sa k tomu raz odhodlám tak aj prez city budem realistka,žiadne sebatríznenie a prečo a keby!!! Takže poviem Vám,že dnes si s ním od rána píšem,ale len v tom,že potrebujem ešte nejaké formality dotiahnuť!Inak som hrozne rada,že som to ukončila!!!! že som nabrala na to gule!Lebo zase sa vraciam ku tej svojej podstate a tým bolo aj toto presvedčenie,ktoré ma opäť len utvrdilo v tom ,že to je správne presvedčenie a treba sa tým riadiť!Možno to mnohým naženie skľučujúci pocit,alebo možno aj pomôže...takže ide o to,že ak človek vo vzťahu raz zacíti stavy úzkosti,ktoré nevie ani definovať čím boli vyvolané,len je to zvláštny druh nepokoja a možno aj vnútornej nespokojnosti...tak jednoznačne sa to nemá ani prikrášľovať,ani odhánať od seba,ale treba si to povšimnúť,pretože to väčšinou bývajú prvé signály,že nie sme vo vzťahu s tým pravý,ale ak nie pravý tak ho nazvime správnym človekom!Ak ich budeme ignorovať a ospravedlňovať tak jednozančne výsledok sa dostaví skôr či neskôr,čím neskôr tým to bude bolestnejšie!Tak veru,hlavu hore rozchod neznamená,že je koniec života vo dvojici....ja nehľadám načo aj teraz ...ale dúfať som neprestala,pretože ak človek stratí nádej tak je duchovne mrtvý!Preto ďakujte ,že tie naše vzťahy skončili...veď ak sa reálne na to pozriete,ako by ste mohli toho "pravého-vú" mohli nazvať sviniarom ak by bol váš vzťah čestný a naplnený tou čistou a pravou láskou há?!Keď sa pozriete na to čo vám robia ešte aj po rozchode,tak vidíte ,že to není správne a dobré...potom sa primiešajú hormóny do toho,pudy,emócie a spomienky no a predovšetkým fantázia (aký/aká by mohli byť keby) keby keby do vzťahu nepatrí!!! Teším sa za všetky čo im skončili vzťahy,pretože je to oslobodenie čo nebolo pre vás vhodné a správne!A je to veľká šanca na to raz ho/ju stretnúť a bez fantázie naplniť svoje sny!Všetko raz prebolí,ak dáte preč čím skôr spomienky,fantáziu a keby-keby tak bude realita a to bude opäť chuť ísť ďalej!Pretože tým,že budeme lipnúť na tom čo bolo tak škodíme len samí sebe,pretože tým dávame prekážky tomu čo krásne by mohlo konečne prísť!A verte,že ešte takých rozchodov a trápeníčok bude až kým nepochopíte to o čom tu píšem...to potom tak ako ja s ľahkosťou preskočíte a idete ďalej !
Hele nováčik miruliko to aj pre Teba platí :))) preto tam to jeho/ju :))
BUDE DOBRE!
Pekný dník :)
uuuuf a je to tu všetko tak ako má byť!

miruliko

ema20...Ja som nad rozchodom nikdy neuvazoval. Chcel som s nou prezit cely zivot. Som uplne zniceny a ked si predstavim ze ju ma niekto iny tak mi je este horsie. Som na uplnom dne.

ema20

tak v tom máš úplnú pravdu!Láska má byť pekná a má nam davať radosť do života,namiesto toho nám ho teraz ničí...fakt smutné no je to tak.
Vždy som si myslela že ked sa s niekým rozídem tak to budem brať normálne a že to nebude pre mna ťažké,ale ako vidím veľmi som sa mýlila,to musí človek najprv zažiť až potom pochopí....

miruliko

ema20... hmm no ano uplne hrozne to je. Ale vidim ze aj ty to mas take vseliake. Je mi velmi luto ze ludia musia trpiet z toho co by malo byt stastie a radost.

ema20

miruliko no neviem čo ti na to povedať nič moc....niekedy vedia byť aj ženy bešite.
Elsa no asi na tom ničo bude...môj býbalý sa so mnou chcel stretávať aj mi potom ešte povedal že ma ľúbi,ale ked videl že to už začínam barať ako vzťah tak hned bolo všetko inak...
Teraz som s ním už prerušila kontakt už je to skoro dva týždne a musím povedať že mi je trocha lepšie,lebo tak som sa iba trápila. Teraz si na neho ešte sem tam spomeniem aj mi chýba ale je to takto lepšie.

elsa

Schia a ostatne...neda mi nereagovat, aj ked budem mozno hnusna... Mam za sebou dva vazne vztahy a obidva boli v niecom rovnake... Rozchod, potom sa byvali zacali ozyvat, pisat sms ako ma miluju a chcu to este sklusit, stretnutia, telefonaty, a ked som sa uz chcela vratit, koniec-spiatocka, zase boli chladni. Takto som pri obidvoch stratila pol roka zivota, lebo som hrala podla nich, stale ma tahali spat. A vo finale vzdy uz mali rozrobeny novy vztah a mali tie iste reci"zlepovane nie je dobre, nikdy by som sa k nej uz nevratil", ale ked boli sami, vracali sa ku mne. Dnes sa na to pozeram s nadhladom a vidim, ze v 95% je to vzdy o tom istom, ked pocuvam aj kamaratky. Chlapi prezivaju rozchod ako svoju prehru a sice im je smutno za byvalym vztahom, NEVRACAJU sa!!!! Naozaj len vynimocne! Cim dlhsie tomu budete verit, tym dlhsie sa budete trapit, ale viem, ze kazdy si tym musi prejst sam. Bohuzial, mam s tym velke skusenosti:-(. Drzim Vam vsetkym palce, nech to co najrychlesie prejde!

miruliko

Ahojte. Neviem komu to mam povedat tak pisem aspon tu lebo vidim ze je plno ludi s podobnym osudom ako mam ja. Mam 22 a opustila ma priatelka po niekolkych rokoch. Planovali sme spolu buducnost chceli sme sa zasnubit proste vsetko ako ma byt. Ja by som jej aj modre z neba zniesol tak som ju miloval. Som nekonfliktny ani nic podobne. Byvali sme umna. Kazdy den sa vedla mna zobudzala chystal som je ranajky a teraz vsetko preslo len preto ze ma podviedla z jedno dna na druhy sa zmenila a ked som sa jej pytal ci ma nejaky problem tak mi len vravela ze chce pauzu lebo ze nejako ju zacina nudit vztah. Hned som vedel ze nieco nesedi ale tak nechal som ju tak nech ma priestor rozmyslat a vecer som ju videl ako ju niekto odprevadzal domov. Dosiel som zanou a sa priznala. Viete ani by ma nehnevalo keby ze fakt sme sa rozisli lebo nejako to z nej opadlo ale pre niekoho ineho sa rozist to je premna rana od chrbta. Po takej dlhej dobe nema v sebe kusok ludskoti ze by sa mi aspon ospravedlnila. Najviac ma stve ze to ze asi som bol v tom vztahu jeden uboziak kedze si nieco take dovoli. Skoda ze som nedal na radu okolia skor ze som k nej az velmi dobry a nemam to opetovane. Ale tak som to citil a tak som to robil. Je mi strasne zle ani tabletky na ukludnenie mi uz nic nerobia. Je to premna velka rana aj ked som este taky mlady a zivot mam predsebou. Ludi co zazili nieco podobne tak vedia. Dakujem za priestor na vyjadrenie.

luuli

ahojte babule! satipe, tu sooooom!!!
Len baby, ja fakt neviem, už som tu mala rozpísané texty viac krát,ale reku eeee..schia je prednejšia! a proste nemám ani síl už písať..ale tak v skratke..v pondelok som bola opäť s mojím ex..bo sa chcel rozprávať..aj sme sa rozprávali..a on sa predo mnou tvári, že ho nikto nechce a že on si nikoho už nenájde a blá blá..proste on je ten, čo "trpí" že nikdy nikoho nestretne.. aj mi povedal, že chcel byť so mnou šťastný, ale že nevie, prečo to opustil..hmm..jeho chyba. Priznám sa, že sme sa aj milovali,ale proste už som potom našťastie neplakala..lebo to bolo superfantasticke ako vždy.. ako to mala aj schia s tým jej ex..a ako aj ona písala, že to bolo asi to jediné, v čom si rozumeli..škoda, obaja dostávali maximum a aj to im bolo málo. Schia, preto, naozaj kašli na neho! Hore hlavu a zabudni na minulosť..ked ju nechce on lepiť, tak to nelep ani ty!!!! Viem, je to ťažké, ale keď to prejde, budeš si nadávať, aká si bola hlúpa,že si s ním zostávala, keď vlastne ty si nám tu zo začiatku radila, ako si máme same seba vážiť a tak..a pak si sa stala jednou z nás-trpiteľkou..a dúfam, že sa z teba opäť stane "tá naša stará"schia, čo má rozum a vie čo má robiť a že nemá fňukať za takým trkom.:)
Ja už sa nesnažím ani s ním kontaktovať..ešte v utorok mi písal, že vo štvrtok chce ísť so mnou na pizzu, že sme si strašne dobre pokecali(keď som bola u neho)a tak..no a neozval sa mi..takže ja ho serem(sprepáčením),ale ja sa mu prvá nebudem ozývať!!! aj keď priznám sa, že mi stále chýba, nerozumiem tomu:(
A ema20, len dobre, že sa ti neozval, keď ta miluje,ale nechce sa viazať,tak to nestojí za to, to potom neni nič..
pekné sviatky a teraz nemyslite na chlapov, teraz myslite na svojich blízkych tam hore..:o)

ema20

Nooo schia tak to si ma prekvapila že si to už včera mu napisala,to je teda vážne svina! Akože on sa ti prosikal aby si sa vrátila a zrazu vysvitne že on nemá rád zlepované vzťahy..zaujímavé.
Inak to je fakt zaujímavé ako sa tý chlapi dokážu pred nami pretvarovať a my si myslíme aký sú k nám zlatý a úprimný.
A ešte ti aj tak napíše smsku tak to je humus.
Teraz tak rozmyslam že či aj ten môj už nepíše s nejakou inou babou a pritom mi ešte pred týždnom písal ako ma Miluje a že mu chýbam ale vzťah nechcel asi preto lebo už mal niečo na obzore no fuj!Už nikdy asi nebudem veriť chlapom. nechapem ako môžu byť také egoistické svine a pretvarovať sa?!
tak aj vám pekné sviatky majte sa!