AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

schia

janocka = je koniec a to definitívny!ľúbim ho! neviem ešte teraz povedať čo mi to dalo ....ale viem ,že to bola podpásovka!Presne tak nemám nikoho! Skoro aj o našich som prišla,včera som tak plakala ako malé decko a Bohu ďakovala za to ,že mi jedna priateľka zostala,ktorá mi dovolila sa k nej schúliť a vyplakať-vlastná mama!
Nik iný!
ďakujem Ti janocka cítim ,že to zrejme poznáš....

janocka

Velmi ti držím palčeky,je to až na zbláznenie,jedna časť tela je proti nemu a druhá časť tela je s ním.Prežiješ to tak ako všetky baby,ked môžeš tak plač a zároveň sa aj usmievaj,nedovol aby ťa zničil žial.A pomysli si aj na to že tento vzťah bol k niečomu dobrý.Ja som kvôli jemu chodila vždy lepšie upravená a zostalo mi to dodnes.Určite aj tebe niečo z toho vzťahu zostalo.Ked možeš tak sa zakrúť pod perinu a prespi kolko môžeš,mne vtedy tak bolo najlepšie,ja som vtedy nemohla ísť medzi kamaratky lebo kvoli jemu som všetkých opustila.

schia

janocka = je mi z toho na nič!!Už toľko krát som sa sklamala a teraz do tohto som vhupsla po 3rokoch ,keď som verila ,že to je moja konečná a ten pravý!Všetko aj modré z neba som do toho dávala!A on len bral a bral....
si pripadám ako tá najposlednejšia vyflusknutá handra,pretože ma totalne vycical....a ja mám pocit,že pre neho som už teraz menej než to.Ja som to tu od začiatku písala aj Eme20,že my dvaja ak skončíme tak sa už nikdy neuvidíme ...takéhoto pyšného človeka som v živote čo sa tu motám po tejto zemi nevidela!!!
A pritom všetci moji známi mi to hovorili len ja som bola slepá a zaľúbená,som si myslela,že keď človek ponúka čisté úprimné city tak mu po nich hádam nepodúpu,hovno (sorry za výraz) on to urobil!
Strašné ako vyzerááám !
A ešte horšie sa cítim!
Najradčšej by som prespala aspoň také 2týždne aspoň to by mi stačilo,len nech sa mi prestane odvíjať ten film v hlave!
Ale nevzdávam sa verím - krava opäť - že raz to prejde a bude zase dobre!

janocka

schia....zlatko ako mi je ťa lúto,ale neboj sa prebolí to, ved dobre vieš že láska bolí a v tomto momente ťa to bolí najviac a my baby to prežívame tak intenzívne že chlap by z toho aj zošalel.On sa ozve ja to viem,je len na tebe ako sa zachováš.Aj mne sa práve dnes ozval zase po mesiaci a predstav si že tá nenávisť mi už vyprchala a dokonca som s ním popísala(ale dala by som si facku za to)..
Bože držím ti palčeky lebo viem čo prežívaš a už nikdy by som to nechcela zažiť...usmej sa aj nasilu a nenič sa smútkom a ked budeš uplne na dne tak mu napíš prvá a trosku ťa to uspokojí.Ja som to raz nemohla vydržať tak som mu akože omylom poslala recept na špagety a neverila by si ako mi rýchlo odpísal.Chlapi sú ako malé deti,tiež čakajú ako my .

schia

Ahojte...
Nie ja si myslím,že už dávno je za vodou!On sám mi povedal pri konci,že ak sa tak rozhodnem tak to bude akceptovať a vie,že na mojom rozhodnutí nič nezmení tak sa určite nebude vnucovať!A ani vešať,pretože život pôjde ďalej!Je to moje rozhodnutie!Tak a ako ho poznám tak viem ,že on už nado mnou ani nerozmíšľa.Na zoznamke rozmýšľa vraj (ako píše) "ako nájsť to ideálne dievča pre neho..." chápete a on mi tvrdil,že ja som jeho ideál,že vo mne našiel všetko po čom túžil!!!
Nerozumiem už ničomu!A to som mu začala už kupovať aj vianočné darčeky :´(
Je mi zvláštne ,pretože ja fakt cítim,že to pre neho definitívne skončilo a pre mnňa tiež!
Dnes - v stredu sme sa stretali :( od tej nedele nič ani sms,ani telefonát!!!
NIČ! Asi je to tak aj lepšie....
Hrozne ma všetko bolí,mám za sebou strašnú noc!!!
Ako budem môcť ja ešte niekomu veriť????

janocka

Lea...nedovol aby váš vzťah zničil ten dom,lebo to sa može lahko stať.Moja kamoška stavala volakedy iba obyčajný skleník s mužom a skoro sa rozišli.On bol stale unavený a bol tam každú volnú chvílku.Skleník postavený a nemal kto sadiť. Aby sa aj tebe nestalo že dom postavený a do domu nová panička príde.Všetko sa pokús s ním vybavovať a večer preberaj iniciatívu do svojich rúk.Ved ked mu povieš že mu dáš dobrú masáž tak to neodmietne a sex je na svete.

adriana

Ahojte babenky, nemám veľa času, tak iba narýchlo..
Schia, viem, že sa trápiš, ale presne janočka má pravdu, on trpí, a ver mi, že trpí ako zviera, ale je príliš hrdý na to,aby to priznal. Zrejme čaká, že ťa to prejde a ozveš sa. Aj mne ten môj povedal, že ak by so mho nechala, zomrel by od smútku, ale je príliš hrdý na to,aby ma prosil o návrat, a ked vidím toľko podobností medzi našimi chlapmi, som si istá, že aj toto majú spoločné. Takže ak si stoeprcentne odhodlaná ukončiť to navždy, bud silná a nevzdaj to, lebo on to očakáva! Neboj, ked zistí, že to myslíš vážne, dôjde mu to a bude ťa prosiť, aby si sa vrátila, na to bud prirpavená...veľa síl a neboj, on ťa stále miluje, len trucuje. Drž sa!!
Lea, no neviem, podľa mňa ide o bežnú vec vo vzťahu, nielenže sa z toho časom stane istý stereotyp, ale riešite teraz veľa iných problémov, preto je to také..aj my sme mali také obdobia,ked sme mali rodinné problémy, alebo veľa práce a stresy. Musíte sa obaja viac snažiť, sadni si s priateľom a porozprávaj sa s ním o svojich pocitoch a snažte sa viac ten vzťah rozvíjať,komunikovať spolu, tráviť spolu čas aj inak,skrátka venovať sa jeden druhému a znova objaviť to pekné vo vzťahu. Držím palce, bdue to dobré, uvidíš!
Dobrú nocku, dievčatá!

lea

Dievcata ked vas tak pocuvam.rada by som vam aj ja povedala nieco zo svojho zivota aby ste mi povedali svoj nazor.Zijem so svojim priatelom.v decembri to budu 4 roky co sme spolu.A staviame dom.spolu.pocas tych 4tyroch rokov som bola po dva leta na 3,5mesiaca v anglicku.zakazdym nas vztah o trosicku ochladol.ale ja si myslim,ze to je v kazdom vztahu,ze zo zaciatku je vsetko naj.Ja ho milujem z celeho srdca a neviem si predstavit vsetko nechat tak a odyst.Len on sa zmenil.Viete uz to nie su same pusinky,v posteli menej objati.kazdu volnu chvilu travime na dome,a na seba akosi zabudame.ani nepamatam kedy ma zobral dade von.je mi z toho vsetkeho smutno,lebo som moc romanticka.poplacem si lebo sa bojim ze ak to pojde takto dalej,jeho vztah ku mne ochladne.co s tym?

janocka

schia ..aj on trpí ale ináč ako my baby,on zabúda a trpí na zoznamke.Ja ti garantujem že sa ti ozve on prvý,ty mu nepíš a nevolaj a uvidíš že začne za tebou doliezať.Potom to je už na tebe či mu odpustíš alebo ho zničíš.Držím palčeky ale viem že príde...aj mne písal po tom a vysvetloval a boli to najdlhšie sms v živote.

schia

Ahojte...
je ďalšie ráno...
ani neviem ako začať...je mi hrozne!
Adriana = veď to,že ja som to robila bez toho aby to odo mňa vyžadoval,proste som ho ľúbila tak som sa snažila byť čo najviac času s ním,ale došlo mi to,že z jeho strany neprichádzajú žiadne takéto impulzi!A postupom času vymizli úplne!A ak náhodou niečo urobil také,tak mi to vyťahoval dennodenne na oči!Je to už jedno!Nemôžem pochopiť ako to mohol urobiť,to,že neprejde ani 24h.a už je na zoznamke?!Tak veľmi ma bolia takéto podrazy!Veď ešte večer mi vypisoval ako veľmi ma ľúbi a nechce stratiť a ráno už je na zoznamke ????To čo toto za hovädo?
Ale poviem Vám je to divné....
som Vám spomínala,že ja ak sa rozhodnem to ukončiť tak určite nebudem riešiť také niečo ako návrat k nemu!....tak to aj je...
...dnes ráno som sa zobudila a zdalo sa mi to len ako zlý sen....je mi strašne no poviem Vám,že nejak ľahšie...ľúbiť ho ľúbim,no neviem to zatiaľ vysvetliť..je mi lepšie v tom,že už necítim to temno čo ma ťahalo k zemi...
Asi bude pravda,že žena vycíti,kto je ten pravý...len som sa bála poslúchať ten vnútorný hlas...bojím sa samoty!!!!
Nové koberce,hrnce,poháre,plachty,kuch.roboty,.....všet ko kúpené spoločne a na môj vkus...čo s tým bude robiť,ako to vysvetlí tej čo si ju tam chuderu dovleče.Kus roboty som tam odviedla,veď žil ako dobytok,tá po mne príde aspoň do čistejšieho a voňavšieho!!!
Nič ani sms ako sa mám ...ako to zvládam...že mu chýbam...NIČ!
To ozaj bol bez citu ,ako tá jeho bývalá povedala,že on žiadneho citu schopný není o tom je presvedčená!
Ešte vo štvrtok mi pri milovaní hovoril do očí ako veľmi ma ľúbi,a že v živote nechce inú len mňa a to navždy????!
To čo toto za psychačinu?!
Je mi z toho na grc!