AKO TO MáM PREžIť?

Príspevok v téme: AKO TO MáM PREžIť?
luuli

Ahojte ľudkovia, viem, že veľa ľudí na svete má horšie problémy ako ja..ale naozaj neviem, ako mám žiť ďalej. Pretože ma opustil človek, o ktorom som si myslela, že je ten pravý a že je to potenciálny otec mojich detí! snažím sa tváriť, že je to ok, ale keď som sama, je mi hrozne a plačem. Ani jesť mi nechutí, za mesiac som schudla 6kíl!!! a najviac ma bolí, že on chce byť so mnou len kamarát, nič viac:(

adriana

Ahojte kočky, tak ako sa vám darí?
Schia, toto si musíš vyriešiť sama v sebe. Ak mám povedať pravdu, aj ja som mala v sebe taký boj, a je tiež pravda, že aj teraz mi občas napadne, či robím správne, ked chcem žiť s človekom, ktorý je celkom iný ako ja a nevie mi dať toľko lásky, ako by som potrebovala a ani nie je taký romantický, ako by som chcela...ale potom si uvedomím, ako ho ľúbim, aký by bol môj život bez neho smutný a ako by mi chýbal, a viem, že robím tú najsprávnejšiu vec na svete:-) Po ťažkom období plnom problémov a pracovných starostí máme teraz zasa také "ružové" obdobie a ja som tak strašne šťastná...Ale ak tak veľmi cítiš, že to nezvládneš, Schia, možno bude rozchod lepší...neviem, do akej miery sa v Tebe ten boj odohráva; na mňa také myšlienky,ako som písala, idú hlavne vtedy, ked nemám čo robiť, alebo čo riešiť...ale inak nie, takže si to musíš zvážiť, či je ten boj stále taký intenzívny, a ako veľmi na Teba vplýva.
Ema20, si veľmi silná, držíš sa,máš predsa svoju hrdosť, nie? len tak dalej, ak máte byť spolu, tak sa ozve a vyjde vám to, ale ak nie, nemáš prečo ľutovať,lebo nebol ten pravý...ako som písala luuli, raz budeš rada,že to skončilo a on uvoľnil miesto niekomu lepšiemu :-)
Držte sa, babenky, pa :-)

ema20

Ahojte babenky moje.NO tak snažím sa byť silná, a ten minulý týžden mi to už aj celkom šlo,som už nemala chtíč mu volať a ani som nevedela čo a tak.Lenže jak mi vtedy písala odvtedy som zas jak na hlavu...furt nad tým premýšlam či sa s ním nestretnem a nepokecám.Ale viem že to nesmiem spraviť a presne ako hovoríte chcem počkať a čakať ako sa zachová a či o mna zabojuje aby som si bola istá či teda ešte ku mne naozaj niečo cíti,alebo má len také výpadky ked nemá okolo seba nikoho a cíti sa sám.Práve preto viem že to musím vydržať ved nejak bolo a nejako hádam aj bude...:(
Schia nehambi sa za seba tvoje pocity sú úplne normálne si myslím,a píš mi si to tu kľuden prečítame a budeme radiť že sem prispievaš aspon je nás viac.Síce máme každá iný osud ale máme stále ten istý problém: CHLAPY :))))
Adriana píšeš naozaj pekné veci to s tou ked ju milujes nieje čo riešiť! :) lenže to funguje podľa mne len vo filme,lebo život prináša aj také situácie ktoré niesú príliš dobré pre lásku a partnerský život.A myslím si že každá z nás si chce vybrať takého partnera aby bola presvedčená že to je ten človek s ktorým budeme vedieť že aj v budúcnosti s ním chceme žiť a dokážeme ho tolerovať aký je.Takisto to platí aj na chlapov,ved preto sa schie drží ten jej a nechce ju pustiť :) Lenže naozaj zriedka kedy to víde tak že obaja sú zo sebou spokojý a vedia že k sebe patria,samozrejem že vzťahy sú aj o kompromisoch :)
No to už príliš rieším!:)) tak sa majte pekne

schia

Tak Adriana teraz si tresla klinček po hlavičke,bo to je riadny masaker čo sa vo mne odohráva...no tá veta z tej reklamy je do istej miery pravdivá,vieš ja už mám za sebou dosť boľavú minulosť a stratila som s tým celú svoju mladosť (no nevravím ,že už mi ťahá do dôchodku) ,ale už proste som není taká naivná ako by tá zaľúbenosť očakávala :) !
Realita je taká,že by to bolo peklo,ale pre niečo ho ľúbim....tak je to veľký tresk vo mne ,preto aj nepíšem,lebo je to strašné cítiť a nie ešte písať,čítaním to asi málokto pochopí,ale Ty si to fakt trafila.
Ďakujem za podporu :)

adriana

No Schia, Ty teda vieš vždy šokovať:-) Normálne neviem, čo Ti mám poradiť...srdce hovorí jedno, a rozum druhé...ak si si úplne istá, že s ním nikdy nebudeš šťastná, bude lepšie ukončiť to, ale to si musíš byť celkom istá...Lebo ja si myslím, že ho asi vážne miluješ, ked to nevieš seknúť raz a navždy...Moje heslo je vždy počúvať svoje srdce, ale v Tebe prebieha normálne vojna:-) Bojuje srdce a rozum, či čo to je, čo Ti nedovolí ukončiť to...Rozhodnutie je na Tebe, ale vieš,ako sa vraví v tej reklame: Ak ho miluješ, nie je čo riešiť :-)
Drž sa, moja, a pevné nervy!

schia

No adriana...... ???
:)))))))))))))
:´(
ďaleko veru odtiaľ nemám to mi ver!!
Zaláskované obdobie je už v nenávratne :)

schia

Ahojte ľudkovia....
v tichosti čítam Vaše príspevky...a zíram!
Satipe to by som teda neverila po Tvojich príspevkoch!
Ema20 WAW super,len ho nechaj-ak má ozaj záujem tak zabojuje,ale si sa zachovala úplne prirodzene a správne!
Luuli asi by som sa s ním stretla a narovinu všetko vymáčkla,alebo ho zneistela,že je možnosť a tú môže využiť aj niekto iný,no pozor muži sú hrozne ješitný tak aby nemal ego príliš veľké a urazené!
Adriana....no ja radčšej už ani nepíšem,bo viem ,že mi nik a nič nepomôže...v piatok som mu napísala mail (aby to mal čierne na bielom a mohol nad tým popremýšlať,keď rozhovori nevníma dostatočne) ,že je koniec,že už nevládzem a prajem mu vsjo dobré,ale nech ma už nechá tak.Viac som mu už neodpisovala!On písal,že má veľa práce a nemá čas mi odpisovať (bol v práci),ale nechápe čo mu to zase píšem a že v sobotu príde.Večer som mu do telefónu povedala,že nech nechodí,že aj tak už niečo mám (houbeles som mala).Čo myslíš čo urobil?
Prišiel! Tak som ho ani dnu nechcela pustiť,ale on že nech sa porozprávame,tak som ho pustila (predsaj mi bolo ľúto,že by to skončilo takto cez mail) ,no to bola chyba! Všetko som mu vyrozprávala,vykričala,vynadala,kopla do zadku nech už konečne ide preč.....on sedel v tom mojom kresle a s úsmevom,že on nikam nejde!.....Tak som chcela zavolať aj fotríka na neho ,nech ide preč,no to som rodičov do toho ťahať nechcela.Tak som ho tam nechala sedieť a išla do kuchyne.Prišiel sadol ,všade za mnou ako ocas...nakoniec ma chytil a opýtal sa ma,či som sa už dostatočne vyčerpala?!No to mi verte,že áno bo som bola už na tom tak ,že som mu nedokázala už oponovať,tak som zase sporadicky zostala s ním.Cez týždeň sa vidíme už len sporadicky a víkendy máme v poslednej dobe tiež už narušené,kvôli jeho rodine!Som unavená,všetko by som prespala a zobudila sa tak o dva týždne to by mi stačilo na to aby som ho už viac nevidela.Jáááj ani neviete ako mi je hrozne!!!!!
Viem,že ma nikto asi nepochopí no mám ho rada ale život s ním je neskutočne ťažký!!!Adriana ja cítim,že on sa nikdy nezmení NIKDY,pretože je príliš zahľadení do seba - sebec prvej légie!!!
Takže tak...už som unavená to sem aj písať,pretože sa hanbím už aj sama pred sebou!!!Je mi na figu!!
Tak sa držte!
Ak by ste mali tajný a zaručený recept ako to skončiť ,aby to dokázal aj slaboch ako som ja tak sem s ním!
pa

adriana

No Luuli, ale ak mu ide iba o kamarátstvo, potom nech Ti nepíše také blbosti o tom, ako o vás rozmýšľa a ako mu chýbaš!!! Lebo takto Ti nedovolí zabudnúť a ísť ´dalej, iba ťa nepriamo núti vracať sa k spomienkam. Ak cítiš, že to robí iba preto, zatrhni mu to, povedz, nech to radšej nerobí, lebo Ti tým len ubližuje. Ale možné je aj to, že uvažuje, či urobil dobre, ked sa s Tebou rozišiel...
Schia si bud užíva zaláskované obdobie so svojím drahým, alebo je na psychiatrii, lebo jej z toho preskočilo :-)))))

luuli

adriana ahoj, áno, máme veľa noviniek:)
viem, že o nás dvoch môj ex stále rozmýšla, lebo nerozumie sám sebe, prečo ma opustil, keď mohol mať pekný život so mnou..ale je to len a len jeho chyba:( aj mi stále píše, že ma má rád a že si ma moc váži.. ale takto sa len trápime.. Neviem, o čo mu ide, ale viem, že nie o náš vzťah, len o kamarátstvo. Možno to robí aj preto, bo sa bojí, že už niekoho mám "vo výhľade" ..či ja neviem.. píše, že ani on sám sebe nerozumie..
a máš pravdu, schia sa tu dlho neukázala..

adriana

Ahojte kočky,no ja len "čumím", čo za novinky sa tu objavili :-)
Satipe,teším sa s Tebou,verím, že to vyjde a budete spolu šťastní. Niekedy ľudia potrebujú ísť od seba, aby si uvedomili, čo majú a ako im na tom záleží; verím, že toto je Tvoj prípad.
Ema20, vidíš, aj Tvoj ex má také divné tendencie, ale zrejme v tom nemá ešte dosť jasno, ale vidím, že si silná a odolávaš..myslím, že je to dobre, nech sa viac snaží, ak o Teba naozaj stojí.Teraz sa sústreď viac sama na seba, na svoje záľuby, na sebaskrášľovanie:-), chod sa zabaviť s kamarátkami, a tak..
Luuli, tak aj Tvoj ex o vás dvoch stále rozmýšľa...a Ty k nemu stále niečo cítiš, takže to celé ešte možno nie je stratené...nech si to chlapec pekne ujasní vo svojich citoch, správaj sa tak, aby si nebol istý, či si už nad vecou, alebo nie...tak,ako teraz- neplač pred ním, a daj mu najavo, že je tu aj niekto iný, kto má o Teba záujem, lebo ak o Teba stojí, rozhýbe sa a nebude iba plakať na icq. Ale hlavne by si všetci tí vaši ex mali uvedomiť, čo ozaj chcú a ísť si za tým, nie iba vás zneisťovať a trápiť..
Schia, halooo, kde si sa stratila???